0

Stavové světlo vám řekne, že kód je opět Borked

August 19, 2022

[Arthur] je mentor sám vývoj produktů. Spíše než vyrábět několik maketových výrobků, on si vezme cestu k vytváření skutečných gadgetů, které může použít. Jeho současný gadget je podmínkou pro automatizované testy softwarových aplikací. Viděli jsme test stejně jako podvazek githubu, nicméně toto je to první, kdo se integruje s vnější webovou službou. Specifikace podmínky je založeno na výstupu z kodeře, na internetovém konstantním testovacím stroji.

Elektronický styl je jednoduchý. Elektrická imp načtená data testu z kódů. Imp pak odešle údaje o stavu přes dva linky GPIO na adafruitovou tretku. Trinket řídí neopixelový kroužek. Ekologický zvuk označuje všechny testy. Purple indikuje testy. Spinning červený zvuk (smrti) označuje jeden nebo mnohem více testů selhalo. Napájení je dodáváno pomocí drobného konektoru USB.

[Arthur] strávil spíše trochu času na mechanickém stylu stavu světla. Všechny části jsou vytištěny. To mu umožnilo rychle rychle jít s řadou revizí každé části. Máme rádi využití bílého PLA pro matný dopad na horní část světla, protože difunduje oko piercing záře ze všech těch LED diody RGB. Jako dokončení dotek, [Arthur] vytvořil falešnou stránku produktu pro jeho světlo. Nemá žádný typ plánů, které by mu nabídli, ale doufáme, že zruší zdroj, stejně jako data STL, abychom mohli produkovat jeden z našich vlastních.