0

Řízení obrazovky Nokia QVGA s ARDUINO (nebo jakýmkoliv typem UC)

August 17, 2022

Jedná se o obrazovku Nokia 6300. Je to obrazovka 320 × 240, která má asi 2 “diagonální kontroly, stejně jako se může pochlubit 24bitovou technologií QVGA TFT. Bude to vypadat skvěle ve vaší další práci, stejně jako to nebude těžké vstát, stejně jako běh díky hardwaru, stejně jako softwarové aplikační průvodce, který dal dohromady. Vybral tuto obrazovku od svých vlastností, nicméně, stejně jako tak, že je to opravdu jednoduché pro zdroj, stejně jako může být za 5-7 dolarů doručeno. Průvodce je zaměřen na práci s Arduino Mega, ale my si to uvědomíte, že jej můžete portovat jen o jakémkoliv typu mikrokontroléru, který byste chtěli.

Stejně jako obrazovka FPGA PSP jsme se právě podívali na, [Andy] vybrán, aby se vešlo vlastní PCB držet LCD. Díky tomu je snap připojit LCD – doslova, s ohledem na to, že se manipuloval zdroje správného konektoru Snap-in. Deska rovněž drží konstantní proudový motor, který se stará o podsvícení, stejně jako umožnil mu rozvíjet v měniči úrovně (protože obrazovka komunikuje na 3,3V, nicméně Arduino využívá logiku 5V).

Softwarová aplikace tutoriál je však velmi působivý. Jsme šokováni za výkon, který se dostane z čipu AVR. Viz cyklus obrazovky se sadou dema po přestávce.