0

Pět aplikací, které usnadní život chlapců

February 11, 2023

, se zdá, že život je chaotičtější než kdy jindy. Zdá se, že jsme vždy v pohybu, s našimi mobilními gadgety bzučícími e -maily a zprávy o věcech, které musíme udělat, nebo o tom, co bychom měli dnes večer dělat. Nebyl by život o něco jednodušší, kdyby existovaly aplikace, které by se zbavily několika nepořádků?

S pohledem na to, že věci usnadní, je zde pět aplikací, které máte na telefonu:

Vyhledávač baru

Zatímco všichni z nás máme naši regionální hospodu, kde rádi pijeme, někdy jsme ve městě a chceme objevit někde nové k pití. S využitím místa telefonu vám aplikace může poskytnout seznam nejlepších barů v této oblasti. Pravděpodobně bude mít mnoho z nich, z čehož si můžete vybrat, ale aplikace se vám podaří poskytnout všechny podrobnosti, které požadujete, abyste učinili nejlepší volbu.

Bookee

Při sázeních někdy může být obtížné objevit ten, který vyhovuje vašim potřebám, a také kde byste jej měli umístit. Aplikace Bookee je nová aplikace, která funguje jako Tinder pro sázení. Shromažďování všech sázek z řady bookmakerů, poskytuje vám je, což vám umožní tlačit nechtěné sázky doleva, a také si vybrat ty, které chcete tím, že je tlačí doprava. To vám pomáhá objevit nejlepší volbu pro vás a také usnadňuje tuto možnost.

Musí si přečíst: Zde je přesně to, jak zálohovat telefon Android

BillTracker

Účty mohou být noční můrou, zejména pokud ztratíme zvládnutí toho, co je placeno a co není. S BillTracker můžete sledovat, jaké náklady jsou splatné, a přesně kolik stojí. Zaměřil se hlavně na lidi, kteří nechtějí okamžitě platit své výdaje a chtějí trochu soukromí, a to pomáhá, aby je stále řídily, a také kdy opravdu chcete platbu.

Sky Go

Někdy při sledování televize nechcete být uvíznut v přední místnosti. Aplikace Sky Go vám umožňuje sledovat všechny kanály Sky v pohybu a také nejvýznamněji ve velké kvalitě. O programu je třeba poznamenat, že online streamování má tendenci využívat vaši datovou kapacitu, takže pokud je to možné, použijte aplikaci na Wi-Fi. To, co tato aplikace může udělat, je však umožnit užít si nějakou televizi na zahradě, zatímco vy opalozí, pokud se vaše Wi-Fi natahuje samozřejmě.

Lastpass

Hesla jsou bane naší existence na internetu. LastPass je správce hesel, který vám umožní zpracovat vaše hesla a vložit je do vašeho webového prohlížeče i dalších aplikací, což vám ušetří předtím, než je budete mít na paměti všechny. Hesla jsou naše tajemství téměř všemu, co děláme online, takže je vždy důležité je udržet v bezpečí, stejně jako LastPass nám to umožňuje.

Všichni máme aplikace, které považujeme za důležité pro náš každodenní život, a také to je jen několik doporučení některých, která objevujeme důležité. Klíčem však je, aby naše životy byly co nejjednodušší, a naštěstí existuje spousta aplikací, které nám pomohou jen tak.

Také si přečtěte: Top 3 aplikace, které vám pomohou přestat kouřit