0

Jak snížit iOS 14.7.1 a iPados 14.7.1 [Guide]

February 12, 2023

Zde je přesně to, jak downgrade iOS 14.7.1 a iPados 14.7.1 na předchozí verzi ve vašem kompatibilním zařízení iPhone nebo iPad. Jako vždy vás budeme procházet procesem jednoduchými kroky.

Nyní, když je iOS 14.7.1 ve volné přírodě, stejně jako všichni instaluje ji vlevo i vpravo, existuje velká možnost, že se zde objevily některé podivné problémy. Je to politováníhodná pravda, že Apple má tendenci představovat některé chyby tak rychle, jak to opravuje ostatní, a někteří lidé mohou z jakéhokoli důvodu chtít snížit své gadgety.

Zde se chystáme běžet s kroky potřebnými k získání iOS 14.7 zpět na vaše zařízení.

S tím řekl: Pojďme to odkopnout, že?

Krok 1: Ujistěte se, že provozujete nejnovější verzi iTunes na počítači Mac nebo PC. Pokud provozujete MacOS Catalina nebo později, nebudete vyžadovat obavy z iTunes, protože tento výkon je vyvíjen přímo do Finder na vašem Mac.

Krok 2: Rovněž budete vyžadovat správná data IOS 14.7 nebo IPADOS 14.7 IPSW, která byla kompilována pro vaše konkrétní zařízení. To můžete získat odtud.

Krok 3: Dále požadujete, abyste se ujistili, že objevování mé funkce je zakázáno na vašem iPhone nebo iPadu. Představte aplikaci Nastavení a přejděte do iCloud> Objevte můj a přepněte přepínač do polohy OFF. Když jste k tomu vyzváni, přejděte do svého hesla Apple ID.

Krok 4: Propojte svůj gadget s PC nebo Mac. Pokud iTunes není okamžitě tuny, budete vyžadovat to udělat ručně a ujistit se, že je běží. Pokud používáte Catalinu nebo novější, stačí představit okno Finder.

Vložte svůj gadget do režimu DFU pomocí rychlých průvodců níže (pokud již přesně nerozumíte, jak to udělat):

iPhone 8/8 Plus, iPhone X / XR / XS / XS Max / 11/11 Pro / 11 Pro Max / 12/12 Mini / 12 Pro / 12 Pro Max, nebo 2018/2020 IPAD Pro Majitelé mohou sledovat tuto příručku.

Majitelé iPhone 7 /7 Plus: Zadejte režim DFU na iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus, tady je jak

Pokud máte iPhone 6S / 6s Plus nebo jakýkoli typ jiného iPadu, pak dodržujte pokyny zde.

Krok 5: Dále se vraťte do iTunes nebo Finder a také stiskněte a také podržte klávesu výběru na Mac nebo klávesu Shift na PC a klikněte na možnost BRIP Zpět iPhone/iPad.

Krok 6: Vyberte data IPSW (iOS/IPADOS 14.7), o kterých jste si již dříve stáhli. Umožněte iTunes/Finder jít s běžným procesem a nechat vás iPhone nebo iPad, který byl snížen z iOS/iPados 14.7.1 na verzi obsaženou v datech IPSW, která jste zadali.

To je vše, co je k tomu!

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: Windows 11 vyvíjí 22000.71 Aktualizace ISO vydaná s novými widgety a dalšími

Jak dnes nastavit Windows 11 na Mac využívajícím boot tábor

Kompatibilita beta iOS 15 pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

150+ iOS 15 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [seznam]

Stáhněte si odkazy IOS 15 Beta 3 IPSW a také nastavení na iPhone i na iPad

IOS 15 Beta 3 Profil Data Stahování bez účtu návrháře, tady je jak

Jak snížit iOS 15 beta na iOS 14.6 / 14.7 [tutoriál]

Jak nastavit MacOS 12 Monterey Hackintosh na PC [průvodce]

iOS 15 beta 3 / veřejná beta stahování očekávané datum vydání

Stahování: iOS 14.7.1 Odkazy IPSW, data profilu OTA spolu s iPados 14.7.1 Out nyní

Útěk z vězení iOS 14.7.1 Využití checkra1n, tady je návod [průvodce]

Jak snížit iOS 14.7.1 a iPados 14.7.1 [průvodce]

Převeďte továrna na kabely Apple CarPlay na bezdrátový Apple CarPlay ve vašich autech a nákladních vozech snadno, tady je, jak

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.