0

Jak zobrazit animované obrázky GIF Ideální z aplikace Native Pictures App IPhone

March 18, 2023

Jednou z nejatraktivnějších funkcí využití gadgetu, jako je iPhone nebo iPad Média na nádherném multitouchovém displeji. Rutinní jednotlivci si budou vědomi toho, že ačkoliv je gadget nesmírně silný, má konkrétní omezení, pokud jde o využití určitých typů dat, něco, co může být velmi odrazující přemýšlet o tom, jak mocný a pokročilý je gadget.

V posledních několika měsících zaznamenal oficiální obchod s aplikacemi řadu vysoce profilových aplikací, které jednotlivcům umožňují vyrábět a manipulovat s animovanými obrázky GIF. Store Cydia, který nechtěl být překonán současným trendem GIF, zasáhne zpět s Giffy upravovat, že se hádají do aplikace Native Pictures a také zlepšuje zážitek tím, že jednotlivcům umožňuje zobrazit GIF v knihovním zobrazení.

Kromě umožnění jednotlivcům zobrazit animovaný GIF v aplikaci obrázků, úprava se také rozšiřuje na jakýkoli typ aplikace, která využívá nativní ovládání typu sběratelů obrázku iOS. Pro ty, kteří nejsou s touto kontrolou obeznámeni, je to pohled, který je zobrazen s výchozí aplikací pro textové zprávy, když se jednotlivec rozhodne vybrat obrázek, který se připojí ke zprávě.

Dokud jsou animované obrázky přidány buď jejich stažením z mobilního safari nebo ručně, může je spravovat giffy balíček a umožnit jim, aby byly vykresleny v plně animované slávě v knihovně nativních obrázků. Ačkoli Giffy Modify není přesně poskytovatelem služeb funkcí rozbíjejících se Země, přináší to zábavu i nepředvídatelné nabídky, které určitě přidávají trochu další hranu iOS.

Pokud se natočíte, abyste rutinně využili vězeňský gadget iOS, a jsou frustrováni nedostatkem podpory pro typ animovaného obrázku GIF, pak by tato modifikace novinky mohla být pro vás absolutně svazek.

Giffy je nabídnuta ke stažení z obrovského úložiště manažer za poplatek 0,99 $ a potřebuje věznici gadget běžící iOS 5 nebo vyšší.

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.