0

Spoluzakladatel Apple Steve Wozniak, aby získal sochu vosku v Madame Tussauds

April 19, 2023

, pokud jste v procházce po muzeích a atrakcích návštěvníků, které jsou věnovány životním voskovým modelům populárních jednotlivců z historie-stejně jako moderní čas-a také moderní čas-a také moderní čas-a také moderní časy- Pak je pravděpodobné, že byste minulý měsíc věnovali pozornost oznámení Madame Tussauds. Světové známé muzeum vosku požádalo americkou veřejnost, aby hlasovala o tom, jakou technologickou ikonu by chtěli vidět, jak se zvěčnila ve vosku a vystavena ve svém muzeu v San Franciscu. Výsledky jsou v a vypadá to, že Amerika chce vidět proslulý spoluzakladatel Apple Steve „Woz“ Wozniak, který se změnil v umělecké dílo.

Počáteční operace od Madame Tussauds požádala veřejnost, aby si vybrala jednu technologickou ikonu z předběžného užšího výběru deseti. Konkurence byla ve skutečnosti velmi tuhá s některými z nejúžasnějších myslí v technologickém průmyslu dnes v běhu. Elon Musk, generální ředitel Tesla a SpaceX byl v běhu, stejně jako George Lucas z Lucasfilmu. V Shortlistu Madame Tussauds byly také uvedeny populární ženské technologické vedoucí, jako je Sheryl Sandberg z Facebooku, Marissa Mayer z Yahoo a Jane Metcalfe z Wired Magazine Fame.

Přesto to vypadá, jako by americká veřejnost nechtěla nic víc, než vidět voskovou verzi Steve Wozniaka zdobující podlahovou plochu muzea v San Franciscu. A nemůžeme říci, že jsme z toho obzvláště nešťastní. Vždy jsme si mysleli, že jeden „woz“ prostě nestačí. Nově vytvořený Wax Woz bude v dobré společnosti, když se připojí k existující sestavě v místě v San Franciscu za dva nebo tři měsíce. Madame Tussauds v oblasti Bay již má nádherná vosková díla zesnulého Steve Jobs a také zakladatele Facebooku a technologického miliardáře Marka Zuckerberga.

Proces budování životního vosku samotného vosku bude trvat zhruba tři měsíce. Sochaři budou zpočátku vyžadovat, aby Woz seděl na tříhodinové relaci, zatímco podniknou 250 individuálních měření jeho obličeje a těla, aby zaručili, že model je co nejblíže realitě. Wozniak je samozřejmě nadšený z oznámení, jako je o všem:

Jsem velmi nadšený, že jsem byl uveden do rodiny Madame Tussauds. Vzpomínám si, jak jsem šel do londýnského muzea jako dítě a jak úžasné bylo vidět postavu Marka Knopflera ve vosku. Nemůžu se dočkat, až uvidím svou postavu vedle práce – bude to jako staré časy.

Stejně jako staré časy. Stojí za to se podívat na San Francisco, jen abych viděl dynamické duo zpět dohromady.

(Via: Gizmodo)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Steve Jobs vosk nyní na displeji na Madame Tussauds v Hongkongu

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.