0

Apple View OS 1.0.1 má chybu pro sledování srdeční frekvence

October 31, 2022

Apple vydané Apple View OS 1.0.1 Před několika dny. Aktualizace byla zaměřena na zlepšení výkonu mnoha funkcí souvisejících s fitness, avšak v této nabídce se známý, ale politováníhodný příběh odehrává, když se zprávy začnou ukládat v tom, že aktualizace pohledu OS 1.0.1 přináší konkrétní chybu.

Apple View zřejmě zaznamenává srdeční frekvenci uživatele každých deset minut; Avšak ne tolik po vysunutí aktualizace OS 1.0.1, jak jsou odhaleni jednotlivci v komunitách podpory Apple.

Společnost se směřuje k údajům o zdraví a wellness – v aplikaci Health and Wellness – na iPhone propojeném s vaším Apple Watch, jednotlivci, kteří se aktualizovali na poslední firmware, si všimnou velkých intervalových prostorů v zaznamenaných údajích o srdeční frekvenci v rozmezí 1 do 2 hodin , bez jakékoli uniformity.

U některých jednotlivců se představení úplně zastavilo v práci na pozadí, přičemž zprávy přicházejí, že pokud se funkce spustí ručně z pohledu, Apple View bude jen sedět i relaxovat. Zdá se však, že konstantní sledování srdeční frekvence funguje obvykle během tréninkové rutiny, takže není přinejmenším úplně poškozeno.

Otevřete si, že vaše zobrazení Apple krmí čtení, které vaše zobrazení Apple krmí otevřením aplikace Health. Nyní přejděte na údaje o zdraví a wellness> Vitality> Srdeční frekvence> Zobrazit všechna data. Nezapomeňte ověřit, že váš smartwatch provozuje nejnovější firmware zavedením aplikace Apple View a také navigací na obecné>.

Mezitím, pokud je chyba prozatím vyčleněna, aktualizace se při existujícím nastavení OS View opravdu zlepšila, ale jak byl příběh Apple již dlouhou dobu, planila se chyba, na kterou Apple ještě musí reagovat.

Jsme konkrétní, že Apple vytlačí aktualizaci v řádným programu, aby tento problém napravil, a také když ano, určitě o tom pochopíme našim návštěvníkům.

(Zdroj: Společnosti podpory Apple)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak nastavit aktualizaci OS Apple View

Apple View OS 1.0.1 Stahování vydáno, tady je to, co je nové

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.