0

Rychlejší procházení s Disky RAM

August 13, 2022

se k nám blížil spolupracovníka, pokud by mohli získat zvýšení výkonu využívajícího zvýšení výkonu využívající nedávno odhalené 256GB SSD SSD SSD. Mnohé z jejich práce se provádí v prohlížeči, takže jsme uvedli “ne”. Viděli jen přínos, kdyby četli / psali velké soubory. Jejich systém má spoustu paměti RAM, stejně jako jsme se rozhodli udělat jiný přístup. Produkci souborového systému v paměti RAM můžete zkontrolovat, stejně jako komponovat data mnohem rychleji než na běžném obtížném disku. Rozhodli jsme se dát datovou mezipaměť dat do paměti RAM.

Nainstalovali jsme podokno předvoleb ESPÉRANCE DV v OSX, abychom usnadnili vytvoření RAM disku. Je to opravdu snadné nastavení. Stačí si vybrat přesně, kolik plochy chcete věnovat disku, stejně jako vyrábět. Můžete mít ESPÉRANCE DV ZAČÍTAJTE RAM DISK NA ZAČÍZENÍ, stejně jako i okamžitě vrátit zpět z obrazu disku. Existuje kontrolní schránka pro pohyb Safariho webové vyrovnávací paměti na disk RAM, který produkuje požadovaný sylník. Můžete si také použít, aby se urychlil xcode staví. Stěhování mezipaměti Firefoxu je poměrně jednoduchá:

$ rm -r ~ / knihovna / cache / cache / firefox
$ ln -s / svazky / Ramdisk / Firefox ~ / Knihovna / Caches / Firefox

Vzhledem k tomu, že prohlížeč nebude muset zasáhnout obtížný disk na všech stránkách tun, výkon je mnohem chytřejší. Xbench Státy Naše náhodné čtení z RAM jsou nyní 86,19 MB / s namísto 0,61 MB / sec, když byla mezipaměť na obtížném disku.

Okamžitě jsme začali hledat metody, jak dostat celý OS do RAM; Tin Hat je verze Linuxu, který to dělá.

Jsme velmi potěšeni s výsledky našeho upgradu prohlížeče RAM disku. Pochopme v komentáři, pokud jste měli podobné zkušenosti v systému Windows.