0

Zařízení Samsung Galaxy, která budou potvrzena Android 7.0 Nougat, je vaše zařízení na seznamu?

February 18, 2023

Samsung může být největším a nejúspěšnějším výrobcem smartphonů poháněných Androidem na světě, ale to nutně neznamená, že jihokorejská společnost dokáže okamžitě poskytnout včasné aktualizace Android svých zařízení, když nová hlavní verze je nová hlavní verze je oznámen.

Taková je fragmentace platformy Android, kterou musí i Samsung přeskočit přes několik obručí, aby vytlačil aktualizace. Android Nougat byl vyhlášen před měsíci, jak si budete pamatovat, ale teprve nyní se Samsung obdržel, aby skutečně publikoval, která z jeho smartphonů bude z této aktualizace těžit.

Netrpí raketovým vědcem, aby mohl okamžitě hádat, která dvě zařízení budou mezi prvními, kteří budou těžit z aktualizace Android Nougat.

Stejně jako většina společností zapojených do tohoto prostoru se Samsung okamžitě bude snažit postarat se o své vlajkové lodi tím, že přivede Nougat do chytrých telefonů Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Zajímavé je, že Samsung již v procesu zavádění Android Nougat na výše uvedená zařízení, jak mluvíme, především v evropském regionu, ale víme, že je nyní ve volné přírodě.

Kromě těchto dvou kusů hardwaru se Samsung bude také snažit vytlačit Nougat na řadu dalších zařízení, přičemž společnost slibuje, že podporovaná zařízení nebo alespoň nespecifikovaná jen málo z nich získá Nougat „v první polovině rok “2017.

Zařízení se současnou známou podporou Nougat jsou následující:

Galaxy S7

Galaxy S7 Edge

Galaxy S6

Galaxy S6 Edge

Galaxy S6 Edge Plus

Galaxy Tab A s perem

Galaxy Tab S2 (odemčená verze LTE)

Galaxy Note 5

Galaxy A3

Galaxy A8

Seznam skutečně pokrývá pouze relativně malou část dostupné sestavy Samsung, smartphonu i tabletu, ale stále je to dost slušná sada zařízení, se kterou se můžete dostat. Zahrnuje nejen několik vlajkových lodí top-end zařízení, jako je hrana Galaxy S7 a S7, ale také některá zařízení na nižší úrovni, která určitě upokojí ty, kteří prostě ne vždy přesunují nejdražší butikové zařízení v dosahu.

Pro ty, kteří mají výše uvedené zařízení, je to určitě na co se těšit, s Android Nougat, který přináší funkčnost, jako je oficiální implementace režimu split-obrazovky, rychlejší přepínání aplikací a přepracované zkušenosti s oznámení Rychlá odpověď. Celkově vzato, solidní aktualizace přicházející na řadu zařízení Samsung brzy, ale doufejme, že váš dopravce brzy vyčistí cestu pro aktualizaci.

(Zdroj: Samsung)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Super Mario Run pro Android DATUM DATUM ČASOVÝ ROZHRAVA

Stahování: Pokemon Go 1.23.1 / 0,53.1 pro iOS a Android se nyní rozbalí

Pokemon Go ++ 1.23.1 / 0,53.1 Hack vydán, stáhněte si jej odtud

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.