0

AirPods 2 vs PowerBeats Pro: Jaké jsou rozdíly?

August 4, 2023

Nyní, když Apple odhalil PowerBeats Pro, prostřednictvím značky Beats je svět řešen s jednou zjevnou otázkou. Měli by vyzvednout spíše PowerBeats Pro než AirPods 2?

To není nejjednodušší znepokojení z mnoha důvodů. I když je pravdivé, že PowerBeats Pro nabízí přesně stejnou horkost konektivity, kterou čip H1 poskytuje, a také, že výkon „Hey Siri“ je také neporušený, existují i další úvahy. Náklady jsou jedním z nich, přičemž PowerBeats Pro stojí 249 USD, když se brzy projejí, zatímco AirPods 2 náklady na nejvyšší výdaje $ 199, stejně jako méně, pokud se vzdáte bezdrátového nabíjecího případu.

Kromě ceny je třeba mít na paměti další věci. Za prvé, PowerBeats Pro jsou nabízeny ve čtyřech různých barvách, zatímco AirPods 2 jsou nabízeny v jakémkoli typu barvy, kterou chcete, pokud je bílá. Kromě toho mají AirPods 2 dříve zmíněnou situaci bezdrátového nabíjení v jejich arzenálu, zatímco PowerBeats Pro ne. Pokud je to pro vás obrovská věc, rozhodnutí je jednoduché.

Výdrž baterie je mnohem lepší na PowerBeats Pro, až devět hodin, zatímco AirPods 2 nabízejí pouze pět hodin.

Nakonec je tu fit. AirPods jsou pro některé lidi notoricky náročné, aby si udrželi v uších, avšak PowerBeats Pro zahrnují ušní háčky, aby je udržovaly na místě, stejně jako jsou potu i odolné vůči vodě při cvičení. Přidejte izolaci šumu a příběh PowerBeats Pro začíná vypadat opravdu velmi přesvědčivě.

Nakonec je však rozhodnutí nákupu stejně jako vy. V ideálním světě by to bylo, že by pro mnoho lidí nebyla metoda, stejně jako AirPods 2, ale za tyto ceny to není pro mnoho lidí životaschopné.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12.2 konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Stáhnout: iOS 12.3 Beta 1 odkazy na IPSW, aktualizace OTA

iOS 12 / 12.1.2 iPhone XS Max Aktualizace útěku z vězení nabízená vedoucím vývojáře UNC0ver Lead Developer

Stav útěku z vězení iOS 12.2: Zde je to, co požadujete vědět

Útěk z vězení iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 Beta 3 s UNC0ver a také nastavit Cydia, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Jak snížit iOS 12.2 na iOS 12.1.4 na iPhone nebo iPad

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.