0

Bristle Bot Controversy

September 24, 2022

Když byli bristleboty propuštěni zpět v roce 2007 zlými šílenými vědecká laboratoří, všichni z nás věřili, že jsou docela v pohodě. Samozřejmě, že někdo na Klutz udělal taky. Vydali knihu s názvem “Invaze z Bristleboty”. Bots se zdají být podobné, stejně jako název je identický. Neexistuje žádná zmínka o zlých šílených vědeckých laboratořích kdekoli v něm. [Phillip Torrone] se pokusil kontaktovat s Klutzem, stejně jako kniha vydavatele scholastic přímo k objevování více informací.

[Windell] stejně jako [Lenore] od EMSL to řekl:

“To je první, co jsem o tom slyšel. Upřímně řečeno, jsem trochu uražen. Klutz dělá nějaké pěkné věci, stejně jako jsem překvapen, že by nás kontaktovali, požádali o povolení nebo alespoň poskytli americký úvěr. (Locomotion ratcheting štětin není vzdáleně nová – to se vyskytuje v přírodě – Jméno “Bristlebot” je však jistě naše, stejně jako já nechápu žádný typ předchozí žádosti s kartáčkem na zuby.) ”

S největší pravděpodobností rozumíte EMSL z jejich jiných pracovních míst, jako je Peggy, stejně jako Meggy JR. Přesně tak, jak byste se cítili, kdyby byla práce, kterou jste udělali, byla publikována bez úvěru? Zajímalo by vás nebo ne?