0

Jedna metoda, jak se zbavit tohoto fluorescenčního bzučového šumu

June 3, 2022

unavený z přetrvávajícího, jeho zářivka svítilna, [Andres Lorvi], se rozhodl, že ho musel opravit. Stejně jako opravit, myslíme se zbavit úplně. Líbilo se mu lampu, i když se rozhodl převést ho na LED – ta metoda, kterou ušetří nějaké peníze na elektřinu!

Kromě toho, že se chce zbavit Hum, [Andres] také číst na dopad lehké teploty v noci – modravé světlo je normálně špatné pro vaše oči, když se snažíte jít spát. Takže také tento šanci vzal na modifikaci barevné teploty světla ve svém pokoji. Bohužel to nebylo tak jednoduché, jak jen nahradil fluorescenční s LED diodami – ne, to by bylo daleko, stejně jako snadné …

Vzhledem k obřímu teplému dřezu potřebné pro LED diody, [Andres] by bylo snazší přestavět celou hlavu lampy s využitím jeho 3D tiskárny, spíše než se snažit upravit to, co už měl. V nákupu, aby se trochu hezčí, využil techniku ​​aceton parní lázně, aby se vyhladila tištěná část. Stejně také navržen v malém difuzoru s využitím listu akrylového listu, který by pomohl rozšířit světlo lepší.