0

Root LG G Pad 7.0 V400 (WIFI) / V410 (LTE) a také nastavit léčení TWRP

December 6, 2022

V klasifikaci 7palcových tabletů Android je mnoho možností, stejně jako většina nabízených gadgetů je Specifikace a cenu docela úplně totéž. Z velké části je to pouze faktor OEM, který je od sebe odlišuje od sebe. LG G Pad 7.0 je vážným konkurentem pro Galaxy Tab 4 7.0 společnosti Samsung. Stejně jako by obě tablety mají podobný hardware, G Pad 7.0 je kolem 50 USD levnější než Tab 4 7.0.

LG G Pad 7.0 je tablet s nízkým koncem, ale jeho dobře zabalené funkce z něj činí velkou hodnotu za peníze. Gadget byl na trhu více než 6 měsíců, stejně jako pokud jste ho dostali a plánují jej zakořenit, zahrnujeme pro vás jednoduchý tutoriál. Vzhledem k tomu, že G Pad 7.0 přichází ve WiFi i ve variantách LTE, pokryli jsme oba vzory (V400 a V410). Kromě získání přístupu ke zisku kořenů ve výše uvedených variantách také přesně vysvětlíme, jak můžete snadno nastavit léčení TWRP.

Varování

Rooting Android Gadgets zruší záruku a níže uvedený postup může být trochu riskantní. Pokračujte ve své vlastní odpovědnosti. Nejsme návrháři jakéhokoli typu použitých aplikací/nástrojů. Naším jediným cílem je sdílet to, co funguje pro vaše gadgety a přesně jak můžete dosáhnout kořenů a také nastavit vlastní zotavení.

Root LG G Pad 7.0 V400 WiFi

K zakořenění LG G Pad 7.0 V400 lze použít více než jedno exploity. Můžete vyzkoušet jakýkoli typ z nich.

Stáhněte si aplikaci Towelroot, nastavte ji na G Pad 7.0, otevřete aplikaci a také tlačítko Make IT RA1N. Aplikaci můžete objevit podrobně zde.

Můžete také využít aplikaci Stumproot a také zakořenit zařízení. Klikněte sem a přejděte na náš tutoriál.

Je tu ještě jeden nástroj, který můžete využít k robování modelu WiFi LG G Pad 7.0. Vyzkoušejte kořenový nástroj LG odtud.oot LG G Pad 7.0 V410 LTE

Root LG G Pad 7.0 V410 LTE

Pokud vlastníte variantu LTE zařízení, jedná se o LG G Pad 7.0 V410, můžete využít dodržování technik k získání oprávnění kořenů.

Můžete použít nástroj PurpleDrake Lite. Chcete -li stáhnout nástroj a objevit postup pro jeho využití, přejděte na techniku ​​4 v této příručce.

Nainstalujte obnovení TWRP G Pad 7 V400/ V410

Po zakořenění LG G Pad 7.0 V400/V410, pokud chcete také nastavit vlastní zotavení, zde je přesně to, jak to dokážete.

Stáhněte si TWRP Léčení Bump pro váš model gadgetu:

Twrp_2.8.5.0_v400_bumped.img

Twrp_2.8.5.0_v410_bumped.img

Zkopírujte data .img do vašeho zařízení.

Nainstalujte aplikaci Flashify z obchodu Play: [GooglePlay url = ””]

Otevřete Flashify a také klepněte na možnost hojení obrázku.

Nainstalujte soubor twrp.img.

Hotovo! Proto jste nyní efektivně zakořenili svůj LG G Pad 7.0 V400/ V410 a nainstalovali na něm TWRP. Užívat si!

Zdroje: Androidforum | XDA