0

Společnost Tesla potvrzuje, že ultrazvukové senzory vyhodí a využívá pouze kamery Tesla Visions

October 23, 2022

Tesla odhalila, že do svých automobilů přestane vkládat ultrazvukové senzory, místo toho se spoléhá pouze na kamery pro věci, jako je autopilot. Přemístění přichází poté, co Tesla ověřil, že v loňském roce bude využívat kamery Tesla Vision.

Při nákupu, aby se autopilotní práce, automobily a nákladní automobily Tesla historicky dodávaly kombinací kamer a ultrazvukových senzorů, aby fungovaly jakoukoli práci.

Společnost Electrek poznamenává, že bylo „osm kamer, radar směřující vpředu a také řada ultrazvukových senzorů po celé jeho vozidle“.

Ale nyní se to všechno chystá změnit, s Tesla zřejmě z hlediska, že nejlepší metodou napodobení metody, které lidé řídí auta a nákladní automobily, je nechat autopilota vidět, co vidí, stejně jako nic víc.

Věřili byste, že mnohem více údajů by bylo lepší, ale koncept Tesly je, že silnice jsou vyvíjeny pro lidi, kteří je navigují s využitím systému založeného na vizi-přírodní nervové sítě v jejich mozcích. Automobilka se domnívá, že je nejlepší pokusit se to replikovat čistě s kamerami a syntetickými nervovými sítěmi a také nenechá radarová data znečišťovat systém.

Tesla uvádí, že eliminuje ultrazvukové senzory z designu 3 i designu y, přičemž design S a design X vytváří přesně stejné přemístění od roku 2023.

To však znamená, že některé funkce nebudou nabízeny zpočátku-ačkoli Tesla uvádí, že je nakonec přivede do ultrasonických smyslových vozů a nákladních vozů. Mezi ně patří Park Assist, Autopark, Summon a Wise Summon.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejnost představit blízké

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.