0

Nové video iPhone X ukazuje přepínač aplikací založený na gestech v akci

February 1, 2023

Nové video se objevilo do veřejné domény, které nám poskytuje další pohled na určité funkce na Apple iPhone X před tím, jak se chystá předobjednat tento příchod Pátek.

V návaznosti na rychlé praktické video, které z telefonu v areálu Apple v areálu Apple, tato nejnovější vydání médií ukazuje iPhone X v akci, konkrétně se zaměřuje na to, jak bude proces měnící se aplikaci založen na gestech na novém vlajkové lodi Apple.

Je vždy zajímavé a zajímavé získat pohled na nový hardware Apple, ale objasníme to, nemluvíme o hloubkovém praktickém zážitku, který se na zařízení a jeho výkon velmi podrobně dívá. Zabýváme se rychlým 4sekundovým smyčkovým videem, které nám poskytuje dostatek času na to, abychom se uživatel vyvolával nový přepínač aplikací na rychle krok mezi aplikacemi, které v současné době sedí na pozadí zařízení z pohledu multitaskingu. Je také dost času na to, aby bylo možné vidět, že měnící se proces je máslový hladký.

Pokud jde o iPhone X, již není možné jednoduše zdvojnásobit tlačítko domů, které se má vzít do zážitku přepínače aplikací pro multitasking. To je samozřejmě proto, že Apple z hardwaru zcela odstranil tlačítko Home, což naznačuje, že software má nyní nová gesta dotykového a přejetí, aby vyvolala různá zážitky, které byly dříve přístupné hardwarovou interakcí. Pro iPhone X je změna aplikace přístupná jediným přejetím z pravé strany dole z pravé strany nebo dolní části obrazovky, což spustí UI aktualizovat a umožnit uživateli procházet spuštěnými aplikacemi a zaostřit je.

Je skvělé skutečně získat slušný pohled na toto gesto na místě a snížit jakékoli obavy, že by mohlo být při jeho implementaci výhodné používat nebo buggy. Pokud je video reprezentativní pro všechny zařízení iPhone X, zdá se, že animace je máslo hladká a gesto se snadno vyvolá z obou stran.

Slyšeli jsme o plánech společnosti Apple, aby se nyní zbavili tlačítka domů na iPhone pro více iterací, ale iPhone X je prvním zařízením, kde se to skutečně stalo. Pokud je tato zkušenost co probíhat, vypadá to, jako by křivky učení interagovaly se zařízením bez fyzického tlačítka.

Video nového přepínače aplikací v akci na iPhone X níže si můžete prohlédnout.

Můžete také chtít vyzkoušet:

MacOS 10.13 High Sierra Hackintosh je nyní možné s vydáním UnibEast 8.0

Colossus Repo v Kodi Down nebo nefunguje? Zde je návod, jak jej nainstalovat ideálním způsobem

Kodi 17.5.1 Stáhnout APK pro Android vyřeší problém spuštění spuštění

Spoof nebo falešné umístění v iOS 11 iPhone [bez vězení vyžaduje]

INDS IOS 11 IPA ke stažení na iPhone [není vyžadováno útěk z vězení]

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a instalace na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.