0

Apple nabízí bezplatné dárkové karty 5 $ iTunes, když využíváte Apple Pay při výběru na internetových prodejcích

February 4, 2023

Apple právě odhalil nákupní propagaci, která by měla přesvědčit více lidí, aby využívali Apple Pay jako metodu splácení, alespoň dočasně.

Obchod se sídlem v Cupertinu nabízí bezplatný obchod s aplikacemi 5 $ a dárkovou kartu iTunes, když spotřebitelé nakupují produkty na výběr na internetových prodejcích a také transakci s využitím Apple Pay.

Propagace běží od 14. prosince 2017, s do 21. prosince 2017, odměňuje nakupující dárkovou kartu iTunes zdarma za nákup aplikací, nákupů v aplikaci nebo materiál, jako je hudba, filmy nebo televizní pořady s Obchod iTunes. Apple tuto propagaci nabízí pouze klientům nakupujícím ve Spojených státech a také bude trvat pouze po dobu sedmi dnů, nebo zatímco zásoby předem přiděleného množství dárkových karet poslední. Apple rovněž naznačuje, že propagace nabízí jednu kartu na maloobchodního partnera, což znamená, že se zdá, že spotřebitelé mohou mít prospěch několikrát, pokud plánují nákup na několika místech.

Zdá se, že Apple rovněž umožňuje podmínkám i podmínkám nabídky lišit se na základě retailu. Spíše než mít jednu zastřešující sadu podmínek a podmínek, jako je stanovení minimálního výdaje za účelem získání bezplatné dárkové karty iTunes, Apple radí, že spotřebitelé se dívají na soukromý drobné tisk poskytnutý každým prodejcem na svých webových stránkách. V době psaní má propagace 24 zúčastněných maloobchodníků, včetně firmy jako Wish, JCPenney, Cole Haan, Warby Parker, Wayfair, Express a Fanatics. Když se podíváte na zapojené firmy, okamžitě získáte pocit, že pro spotřebitele existuje velké rozšíření produktů a také možnost možnosti pro spotřebitele

Za účelem kvalifikace pro propagaci bude kupující vyžadovat transakci s využitím karty spojené s Apple Pay a skutečně využívá protokol Apple Pay pro platbu. To znamená, že kvalifikační karta bude vyžadovat aktivní v aplikaci nativní peněženky a karta bude potřeba, aby byla vydávající banka ověřena.

Odtamtud je to jen situace návštěvy maloobchodníků, kteří jsou součástí dohody, vkládání produktů do online koše a také využívání Apple Pay za platbu za tyto produkty – perfektní bitová propagace pro každého, kdo má stále extra radostné nákup.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Downgrade na iOS 11.1.2 pro nadcházející útěk z vězení a také udržovat údaje iOS 11.2.1 Nerušená, tady je, jak

iOS 11.2.5 Beta 1 změny, poznámky k vydání a podrobnosti o změně, které vyžadujete porozumět

Stahování: iOS 11.2.5 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

iOS 11.2.1 Poznámky k vydání / ChangeLog: Zde jsou všechny nové změny

Stáhněte si odkazy iOS 11.2.1 IPSW a aktualizaci OTA s důležitou opravnou opravou

Stáhněte si iOS 11, 11.2, 11.1.2 Odkazy a nastavení na iPhone X, 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, iPad, iPod [tutoriál]

Downgrade iOS 11/11.2.1 až 11.1.2 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Útěk z vězení iOS 11/11.2.1 / 11.1.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.