0

Nová beta Skype pro Mac, Windows přidává videohovory na Facebooku a další

March 2, 2023

, které se sjednocení Facebooku a Skype začalo v červenci, kdy sociální síť skalled Skype volala do svého online chatového systému. Všichni uživatelé, kteří museli udělat, bylo stáhnout si malý applet a pak mohli zdarma zavolat pomocí online telefonického systému Skype zdarma.

Nyní se Skype vrátil tím, že přinesl dotek Facebooku do svých stolních aplikací.

Skype verze 5.4 pro Mac a 5.7 pro Windows umožní uživatelům zadat své pověření na Facebooku a přinést některé sociální aspekty webu přímo do vlastních aplikací Skype hlasového a videohovory.

Uživatelé beta beta, spolu s veřejnými morčatami pro Skype i Facebook, budou moci vidět aktualizace stavu svých přátel, okamžité zprávy a zahájit videohovory. To vše předpokládá, že to funguje tak, jak bylo zamýšleno – pamatujte lidi, tyto věci říkají beta z nějakého důvodu!

Zajímavé je, že Skype již nabízí vlastní vestavěnou službu pro zasílání zpráv spolu s možností hlasu a videa. Zda Skype nakonec tuto funkci odstraní ve prospěch používání Facebooku, zbývá vidět, ale u 700 milionů uživatelů plus je spravedlivé říci, že pokud si s někým chcete povídat, pravděpodobně jsou na Facebooku.

Tento nový vývoj v partnerství Skype-Facebook je nejnovějším příkladem toho, jak Skype odstraňuje komunikační bariéry a usnadňuje spojení s přáteli, rodinou a obchodními kolegy. Náš přístup k sociálním spojování se týká osobních souvislostí s lidmi. Jsme na misi, abychom se připojili k jedné miliardě lidí a naše pokračující partnerství s Facebookem nám přiblíží o krok blíže k tomuto cíli.

Po hraní s aplikací asi po dobu asi deseti minut, není tu moc nahlásit. Skype 5.4 na Mac se cítí méně nafouknutý a citlivější než předchozí verze, ale to může být jen počáteční instalační teplo, které tam cítíme, a po dalším použití by se mohlo dobře opotřebovat. Integrace Facebooku funguje relativně dobře a aktualizace všech vašich přátel jsou skutečně vpředu a střed. Dokonce bychom zašli tak daleko, že bychom řekli, že dáváme přednost rozložení Skype před webem na Facebooku, ale pravděpodobně jsme tam sami.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat do svých kruhů na Google+ nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google a Apple.