0

Apple vydává Watchkit SDK pro vývojáře, tady je místo, kde si můžete stáhnout

August 5, 2023

stále nevíme přesně, kdy bude Apple View k dispozici, ale dnes se vývojáři poprvé podívali na nástroje, které budou používat Při vytváření aplikací pro nositelné. Nový WatchKit je vydán prostřednictvím stejného vývojářského centra Apple jako iOS a Mac SDKS a je k dispozici všem vývojářům iOS v rámci jejich stávajícího předplatného vývojáře.

Přichází tak dlouho předtím, než se Apple View pravděpodobně bude prodávat, Apple si jasně přeje, aby byl obchod s aplikacemi plný aplikací před loděmi, a zatímco vývojáři nyní seděli, co se má dělat s jejich novým vývojem lesklého softwaru Kit, my, pouhé smrtelníci, nyní začínají najít nějaké zajímavé věci v důsledku toho. První je o tom, jak aplikace budou skutečně fungovat.

Od samého počátku budou aplikace Apple View potřebovat iPhone v nákupu. To znamená, že samotná aplikace bude běžet na iPhone, zatímco Apple View bude efektivně rozšířením této aplikace. Apple říká, že se to během roku 2015 změní, s vývojáři aplikací, kteří mají být poskytnut plný přístup k vlastnímu pohledu s plným nativním aplikací, ale prozatím budete potřebovat iPhone v rámci bezdrátového rozsahu, aby Apple View fungoval až do třetího- Opakovaně se týkají aplikací pro strany.

Jak jsme řekli, skutečná otázka na našich rtech obklopuje, když budeme schopni plácnout jednu z nových hodinek Apple na našich zápěstích. Apple na to zatím mlčí, ale úniky se zavěsily jaro jako možný časový rámec.

Nemůžeme se dočkat.

Pokud jste vývojářem a chcete se začít vyvíjet pro Apple Watch, můžete začít tím, že se vydáte na adresu: developer.apple.com/watchkit/

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 8.2 beta pro iPhone, iPad, iPod touch

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.