0

Jak povolit podporu aplikací pro Siri v iOS 10

January 7, 2023

Zde je návod, jak umožnit podporu aplikací pro Siri v iOS 10 používat aplikace třetích stran pomocí virtuálního asistenta Apple na iPhone nebo iPad.

Společnost Apple iOS 10 může být plná úžasných funkcí, které jsou okamžitě k dispozici pro kompatibilní majitele zařízení, ale je také plná dobroty zákulisí, která vývojářům umožňuje vylepšit své vlastní zážitky z aplikací v obchodě s aplikacemi. Jednou z takových schopností je přírůstek do Sirikit, který umožňuje vývojářům sbalit podporu Siri do jejich aplikací, aby přístup k určitým funkcím mnohem jednodušší pomocí hlasových příkazů.

I když se může zdát, že vše, co musíte udělat, abyste to fungovali, je stáhnout kompatibilní aplikaci a začít používat s ní Siri, ale tak to nefunguje. Po stažení kompatibilní aplikace budete skutečně muset explicitně umožnit nastavení, aby mohla spolupracovat se Siri. Ukážeme vám, jak tady.

Krok 1: Nejprve budete potřebovat aplikaci nainstalovanou na zařízení iOS 10, která je plně schopna interagovat se Siri, aby se prováděly určité úkoly prostřednictvím Sirikit. Apple má vyhrazenou část obchodu s aplikacemi, která ukazuje řadu aplikací, které již tuto funkci zavedly, z nichž některé zahrnují leteckou poštu, Uber, Lyft, WhatsApp, Viber, Roll, Runtastic a mnoho dalších.

Krok 2: Jakmile budete mít nainstalovanou kompatibilní aplikaci z App Store, spusťte aplikaci Nastavení a poté klepněte na Siri.

Krok 3: Dále přejděte dolů na podporu aplikace a klepněte na něj. Toto nové rozhraní vám ukáže všechny aktuálně nainstalované aplikace, které již byly aktualizovány podporou IOS 10 Sirikit.

Krok 4: Nyní můžete přepínat přepínač na polohu ON pro každou aplikaci, ke které chcete umožnit přístup Siri. Tato aplikace je poté k dispozici pro použití prostřednictvím Siri, což zase může vaše zkušenosti s používáním vašich preferovaných aplikací mnohem jednodušší pro provádění určitých úkolů a interakci s určitými funkcemi.

Krok 5: U aplikací, jako je Airmail, můžete Siri dát příkazy jako „Pošlete e -mail Davidovi pomocí letecké pošty.“ Pokud je WhatsApp vaším komunikačním nástrojem volby, lze Siri jednoduše sdělit, že „zahájí hlasový hovor s Angelou pomocí WhatsApp“ nebo „Pošlete zprávu pomocí WhatsApp“. Alternativně, pokud je vaše věc fitness a vy jste již uprostřed sledování běhu s runtastickým, pak můžete jednoduše říci „ukončit můj současný běh s runtastickým“ pro Siri a že integrace hluboké úrovně znamená, že se to provede okamžitě . Uber uživatel? Jen požádejte Siri, aby „získal mi taxík“ nebo „objednat mi Uber“ a zbytek pro vás udělá. Docela v pohodě, že?

Je nezbytné si uvědomit, že tato nová integrace Siri je neuvěřitelně silná, ale musí také mít název aplikace správně oznámený. Jako příklad, pokud máte nainstalovanou Uber i Lyft a požádáte Siri, aby jednoduše „získal mi taxi“ nebo „získal mi taxi“, pak se nejprve zeptá, zda pro to chcete použít Uber nebo Lyft. Pokud chcete obejít tento další krok, přímo se ji zeptejte pomocí názvu aplikace, aby se vás nemusela ptát, jakou službu chcete použít pro objednání taxíku.

Můžete také chtít vyzkoušet:

IOS 10 Integrace třetích stran Siri: Seznam kompatibilních aplikací

iPhone 7 Plus vs Galaxy S7 Edge vs Poznámka 7 [SPOLEČNOST SPECIS]

Nejlepší případy iPhone 7 / iPhone 7 Plus

Útěk z vězení iOS 10 / 10.0.2 / 10.0.1 pro iPhone, iPad, iPod touch [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 10, 10.1, 10.0.2 Odkazy a instalace na iPhone 7, 6s, 6, plus, SE, 5S, 5C, 5, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.