0

Moje hlavní je hraní …

February 26, 2022

Časy se změnily. Nyní můžete zaujmout univerzitní třídu v psaní her. Ve skutečnosti můžete nyní vzít univerzitní třídu o psaní her, protože [Dave Churchill] pamětní univerzity dal všechny 22 jeho přednášek pro vaše požitek. [Dr. Dr. Churchill] není plánování pro uvolnění souborových souborů, ale stále můžete získat hodně z prohlížení videa. Zřejmě byly třídy také živé streamované na škubnutí.

Hry staví na SFML, takže výsledné hry mohou být přenosné. Knihovna abstrakty vstupů, grafiky, zvuku a sítí.

Hry používají systém komponenty entity (ECS), což je jedna možná architektura. Stejně jako jakýkoliv druh softwaru, samozřejmě existuje mnoho různých způsobů, jak získat práci. Hry se zdají být 2d, takže pokud jste plánovali psaní další doom, budete muset udělat trochu mimoškolní práce.

Stejně jako mnoho tříd, první (viz níže) začíná s některými úklidem, ale rychle se zvedne. Mělo bys pravděpodobně už vědět C ++, pokud chcete dostat co nejvíce z toho.

Kurz se zaměřuje na stolní počítačové hry, ale myšlenky by se vztahovaly i na psaní věcí pro konzole. Pokud videohry nejsou vaše věc, můžete vždy zaseknout svůj vlastní stupeň na některých dalších počítačových vědách.