0

Snadno umožňují správu barev na HTC One M9

July 17, 2023

Android Makers vyzkoušet a také vytvářet všechny produkty podle toho nejlepšího z kvality, ale existuje něco, o čem se považuje za nejtypičtější pro vady. Zde mluvíme o složení barev obrazovky, které se může lišit i pro návrhy řady od přesně stejného OEM. Konkrétně dnes přejdeme o HTC One M9.

M9 se skládá z extrémně ostrého i brilantního 5 palců gorillového skla neuvěřitelně LCD displeje, který je pro oči extrémně vyladěn a také vyvážený. Ale každý má jinou techniku na obrazovku i její barvy, někteří mají rádi tmavé, nějaké světlo a také jiní vybírají vyvážený. Abychom toho však dosáhli, vyžadujeme celkovou správu přes určitý modul jádra a jeho funkce. Stejně tak to uděláme dnes, abychom umožnili spravovat barvu na HTC One M9.

O MOD

Abychom dosáhli cíle přizpůsobit parametry obrazovky, vyžadujeme vstřikování motoristů KCAL do vašeho skladového jádra pomocí určitého modulu. Mod byl dodán společností XDA potvrzený designér Flar2. KCAL umožňuje úpravu různých hodnot vaší obrazovky samostatně, jako je RGB, nasycení, odstín a kontrast. Všechny tyto hodnoty lze vyladit, aby se na vašem HTC One M9 poskytly mnohem více žádoucí obrazovku. Mod je velmi lehký a také vám poskytuje výhodu, jak umožnit správu barev na HTC One M9, aniž by se změnila na jádro vyrobené na míru.

Nyní, když vzhledem k tomu, že se jedná o samostatný modul, musí být zabalen vždy, když restartujete zařízení. Nebo nejlepší metodou je přidat ji do skriptu INIT.D, který jej umožní okamžitě na každé botě (podpora init.d je dodávána mnoha ROM vyrobenými na míru). Začněme instalací mod, který bude potřebovat váš HTC One M9, aby na něm nainstaloval TWRP. Pokud to stále nemáte, dodržujte náš průvodce, jak zakořenit HTC One M9 a nastavit obnovení TWRP. Když ji máte nainstalovanou, dodržujte níže uvedené základní směry.

Jak povolit správu barvy na HTC One M9

Stáhněte si modříčku MOD:

Připojte svůj M9 k PC pomocí kabelu USB v režimu MTP.

Přeneste KCAL_MOD-PERF-G9FB087D.ZIP do úložiště gadgetů.

Odpojte gadget a úplně jej vypněte.

Restartujte HTC One M9 do režimu hojení TWRP:

Stisknutím tlačítka hlasitosti a napájení zcela nahoru nahoru, dokud se váš gadget nevede do režimu bootloader.

Když v režimu Bootloader použijte tajemství Volume k zvýraznění režimu hojení a také stisknutím tlačítka napájení vyberte.

Klepněte na tlačítko nastavení, vyhledejte a také flash kcal_mod-ga24f2d5-v2.zip.

Jakmile jsou data úspěšně blikána, klepněte na systém restartu.

Nyní, když jste nainstalovali MOD a účinně povolenou spravu barev na HTC One M9. Je čas vybrat aplikaci, která vám umožní spravovat a upravit hodnoty barev.

Návrhář dodal svou vlastní aplikaci, pokud byste chtěli přispět k Dev pro jeho práci. V opačném případě můžete také využít řadu dalších aplikací, jako je ovládání displeje Nexus, Adiutor kernel a FK Updater atd.

Podívejte se na původní vlákno XDA, kde najdete mnohem více informací o mod a jeho provozu. Snižte nás níže uvedený komentář a přesně porozumíme tomu, jak to funguje pro vás, stejně jako vaše HTC One M9.