0

Apple Autumn 2016 Event Roundup: iPhone 7, iPhone 7 Plus, Apple Watch Series 2, AirPods, více

July 17, 2023

Je to obrovský den pro Apple i fanoušky jeho hardwaru, stejně jako u nových iPhone, New Apple Hodinky a také držení nových funkcí, které získaly čas na scéně, je snadné si pamatovat několik zpráv, se kterými jsme byli během akce bombardováni. Stále se vyrovnáváme s tím, co sami sebe, takže se ujistíme, že jsme všichni na druhou stranu i na stejné stránce, pojďme trochu shlukovat to, co bylo dnes odhaleno.

Protože tam bylo poněkud.

iPhone 7 a iPhone 7 Plus

Stejně jako se očekávalo a také se říkalo několik měsíců, Apple dnes odhalil jak iPhone 7, tak i iPhone 7 Plus chytré telefony. Tyto nedávno aktualizované telefony iPhone 6S a iPhone 6S Plus vypadají do značné míry podobně jako návrhy, které nahrazují v hlavě sestavy iPhone Apple, avšak interně jsou poněkud odlišné. Vedle kombinovaného čipu Apple A10, který zjevně umožní iPhone 7 a jeho většímu sourozenci kouřit všechny telefony iPhone, které před nimi přišly, je největší úprava Apple tentokrát kolem výrazně vylepšená kamera. Jak iPhone 7, tak i iPhone 7 Plus funkce vylepšené střelce vpředu i zpět, ale je to iPhone 7 Plus, který má skutečný hlavní výrobce-duální kamera, která umožňuje při užívání některé působivé dopady na hloubku pole při užívání Portrétové záběry. Stejně tak má optický zoom!

Největším doplňkem této kamery je nové tlačítko ID Home/Touch. Pryč je mechanické tlačítko pro kliknutí, které jsme používali, stejně jako v tlačítku Force Touch, které, podobné trackpadu na Apple MacBook Pro, se opravdu nepohybuje.

Nové iPhony Apple jsou k dispozici v černé, stříbrné, zlaté, zvýšené zlato a novou jet černou chuť, která je asi tak černá, jak se telefony dostanou. Apple však uvádí, že se může snadno poškrábat, takže při výběru barvy mějte na paměti. Právě zde platí nové možnosti úložiště, s dostupnými 32 GB, 128 GB a 256 GB, ale že jet černý iPhone je nabízen pouze v konfiguracích 128 GB a také 256 GB.

Pro více informací o iPhone 7 zkontrolujte následující:

iPhone 7, iPhone 7 Plus Oznámeno: specifikace, cena, datum vydání

iPhone 7 vs iPhone 7 Plus vs 6s vs 6s Plus vs SE [SPORTY SPECIS]

iPhone 7 Plus vs Galaxy S7 Edge vs Poznámka 7 [SPOLEČNOST SPECIS]

Apple Watch Series 2

Úplně první revize pro nositelná Apple vidí, jak Apple Watch skončil jako Apple Watch Series 1, s CPU s dvojím jádrem a sníženou cenou, zatímco nový design se nazývá série Apple Watch 2. Tento design druhé generace přináší a GPS Chip, zlepšená odolnost proti vodě, která nyní činí nositelný „odolný proti plavání“ a také přepracovaný CPU, který se nyní může pochlubit dvěma jádry. K dispozici je také nová verze Nike+ Apple Watch Series 2, s obecně chmurnými barvami. Když už mluvíme o tom, high-end Apple Watch Series 2 se nyní může pochlubit keramickou bílou možností, která vypadá opravdu, opravdu pěkně.

Pro více informací o nové sestavě Apple Watch můžete chtít zkontrolovat:

Ohlášeno série 2 Apple Watch: Funkce, cena, datum vydání

Apple AirPods, nové sluchátka Beats

Nyní, když Apple odhalil, že propadl konektor s sluchátkem, bude bezdrátová sluchátka vztek. Za tímto účelem Apple odhalil nové bezdrátové airpody a nová sluchátka Beats. Volba Beats bude rozpoznatelná každému, kdo viděl sluchátka Bluetooth, ale nové Apple AirPods jsou něco úplně jiného. Sluchátka zcela bezdrátová a kompatibilní s čímkoli Apple vyrábějí jako earpody, avšak bez drátů. Ať už to znamená, že podzim rychle zůstane, ale pokud ano, pak očekávejte, že je ztratí. Mnoho. Stejně jako to je bummer přemýšlet o statné značce $ 159.

Pro více informací o AirPods a také nové sestavě Beats, zkontrolujte následující:

Bezdrátové airpody společnosti Apple, oznámily nové odrůdy Beats, právě zde jsou podrobnosti

iOS 10, Macos Sierra, TVOS 10, WatchOS 3

Jak se očekávalo, Apple odhalil, že iOS 10, TVOS 10 a WatchOS 3 budou nabídnuty 13. září, zatímco MacOS Sierra bude nabídnuta 20. září, s novým Golden Master Betas nabídl návrhářům dnes návrhářům. Všechny tyto aktualizace jsme již pokrývali na délku, takže je zde nebudeme znovu nastolit, ale všechny čtyři stojí za váš čas ke stažení, zejména iOS 10, stejně jako WatchOS 3. Stačí si je stáhnout!

Datum vydání iOS 10, MacOS Sierra, WatchOS 3, TVOS 10 oznámila

IOS 10 / 10.0.1 gm ke stažení pro iPhone, iPad, iPod touch vydán

WatchOS 3 Gm a také TVOS 10 gm, které se nyní stahováním stahováním

MacOS Sierra 10.12 GM ke stažení pro Macs vydané

Více

Brzy v případě, že Apple i Nintendo společně odhalili, že Pokemon Go přichází na Apple Watch, což je něco, co dává tolik smyslu, že jsme ohromeni, že se to již nestalo – pokud Watcnull