0

Proudový omezovač pro MOT Svářeč

April 18, 2022

[Mike stojí za to] požadovaný volbou pro spuštění jeho mikrovlnné trouby transformátor svařovací soupravy za méně než plnou moc. Poté, co byl ovlivněn několika z ostatních Mot Hacků, které jsme představili, že by měl být velkým způsobem, jak to udělat. Jeho hledání na téma nicméně neuvolily nic. Takže právě vyvinul stejně jako vyvinutý svůj vlastní nastavitelný současný omezovač svářeče.

Na začátku jeho přezkumu detaily, co bychom telefonní volání postupu bootstrap pro svářeč. Vraťte se, stejně jako zkontrolovat jeho originální vývoj post, aby zjistil, že držel rámec pro jádra společně využívající svorky. Aby byla konfigurace mnohem robustnější, potřebovala je svařovat, nicméně to je jediný svářeč, který získal přístup. Tak se nahradil nějaké dřevo chránící přes cívky, stejně jako ukončeno.

Současný omezovač je vyvíjen ze třetího motoru. Modifikace je vyrobena do jádrů změnou e, stejně jako i tvarovaných kusů. To umožňuje předkládaného omezení bez změny vinutí. [Mike] drží vše v lokalitě s několika kolo kolo rychlé propojení špejle.

Jde jen ukázat, že bys se neměl zbavit mikrovlnné trouby bez tažení transformátoru. I když nepožaduješ, aby se svářeč nelíbilo s vysokým napětím bug ZAPPER?