0

Automatizované letecké děla střílí kouřové kroužky

March 7, 2022

Air Cannons jsou zábavné, stejně jako skončilo se součástí běžné kultury s prominentní hračkou Airzooka. Samozřejmě, kohout, stejně jako odpálení Airzooka dostane únavné po chvíli, stejně jako jsou typu trochu malé. To se rozvíjí od [1Alembic], přináší oba tyto počty.

Cool, co?
Výsledkem je větší letecká dělo, která konzistentně vystřelí sám. Samotný dělo je vyvíjen z popelnice s dno vystřiženého. Je pak vybaven membránou vyrobenou z trvanlivého odpadního taška pokrytého v pásmové pásky pro přidanou pevnost. Latexová hadice je pak instalována do koše, připojené k membráně. Membrána tedy může být vytažena zpět, stejně jako když je uvolněno, je taženo dopředu, produkující spěch vzduchu s odpadkem, který produkuje vírový zvuk stejně jako menší Airzooka.

Automatizace děl je krásně jednoduchá. Řetězec je připojen k zadní části membrány, stejně jako obalené kolem tyče, takže může být navinut. To umožňuje motocyklu stěrače otočit tyč přes sadu ozubených kol, táhnoucí membránu zpět.

Nicméně, hnací zařízení na motocyklu stěrače má polovinu zubů chybí zuby. Systém je pak nastaven tak, aby zajistil, že když je membrána stáhly nejlepší zpět, hnací převodovka se dostane k chybějícím zubům, což umožňuje větrové tyč volně otáčet, protože membránová výhonky dopředu, vystřelí vzduchové dělo. Cyklus se pak opakuje, když hnací převodový převod se zapadá do navíjecího mechanismu.

Spárovaný s kouřovým strojem se vzdušný dělo odvrátí, vystřelit krásné kouřové kroužky v rutinních intervalech nahoru, dokud se nezmění. Je to stylová věc, kterou bychom chtěli odejít na oslavu, aby přidali atmosféru. Viděli jsme další vzduchové děla vyvinuté také s nějakým skutečným požárním výkonem. Video po přestávce.