0

Den dubnových bláznů 2015: Nejlepší žerty z technologického světa

September 30, 2022

První den v dubnu, jinak chápané jako April Foolsův den, poskytuje každému šanci zklamat své vlasy a hrát si a hrát Několik užitečných vtipů. Každý rok, nejvýznamnější jména v technice, která se rádi připojují k neplechu, tak pro rok 2015, stejně jako Google, Samsung a Nintendo byly hektické, které dělaly jejich komická oznámení.

Microsoft MS-DOS Mobile

Vzhledem k tomu, že gigant softwarové aplikace pokračuje ve vývoji svého ekosystému s nadcházejícím Windows 10, podnik udělal krok zpět s novou verzí MS-DOS přizpůsobené zejména pro mobilní zařízení.

S podobným jako Windows Me a Vista již pod pásem je MS-DOS Mobile vtip, který opravdu posílá chlad po našich páteřích, stejně jako vývojář kanceláře v poslední době dělá spoustu progresivních tahů, doufejme Pochybné pohyby softwarové aplikace jsou vyhrazeny pouze pro 1. dubna:

Pokud máte zařízení Windows Phone, můžete si odtud stáhnout MS-DOS Mobile.

Vytáčení vláken Google

Dial-up vypadá jako dlouhá doba zpět pro mnoho z nás, ale s vláknitými spojeními, které nyní poskytují rychlosti blesku pro ty, kteří jsou ve zastavěných oblastech, vytvořil Google systém, který zpomaluje cokoli, aby se vytáčely rychlosti.

Jak je uvedeno v demo klipu, vytáčení vláken vám poskytuje mnohem více času, řekněme na tuny myčky nádobí, které se nabízí jako užitečná implementace. S renomovaným hlukem 56K modem propojujícího se s internetem je to skutečný zážitek z vytáčení podle současných standardů.

Samsung Galaxy Blade Edge: Edice Chef

Samsung byla relativně experimentální se svými nedávnými zařízeními, zejména zakřivenou hranou Galaxy S6. Galaxy Blade: Chef’s Edition ve svém neúnavném pokusu pojmout každý typ spotřebitele obsahuje ostřejší okraj spolu s rukojetí, která pomáhá sekání různých potravin v kuchyni.

Rukojeť, jak vidíte, je naprosto skládací, ale s dokončením ostré břitvy byste to určitě nechtěli vložit do kapsy.

Nintendo Apple Watch

Pokud by Nintendo i Apple spojili hlavy a rozhodli se vyrobit chytré hodinky, doufali bychom v něco opravdu senzačního. V tomto případě však vydání April Fools ‘není spíše online jako fakturaci, stejně jako pokud se stanete hráčem, 8bitová povaha Nintendo Apple View není spíše spíše N64 N64, na které bychom v ideálním případě doufali.

POZNÁMKA: Toto je jediné publikování April Fools ‘Day 2015, které dnes objeví na RP.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.