0

Budování měnících se bodů pro dvorku železnice

March 14, 2022

Domácí železnice je jednou z největších věcí, které byste mohli potenciálně využít posunout tuny kolem vaší farmy. [Tim] stejně jako [Sandra] Youtube kanálu [cesta ven West] mají jen takové nastavení, ale potřebovali některé měnící se body, které pomáhají přímým vozům z jedné sady kolejnic do druhého. Výrobce následovalo!

Základní návrh železničních bodů.
Železniční se počítá z extrémně základních kolejnic s plochým barem, stejně jako úhlové železo, což umožňuje vyvinuta železnice bez velkého množství těžkých kovářských prací. Pro lehký dům dráhy, to jsou mnohem více než silné, aby udělal práci.

Pokud jde o body, byl použit základní styl ve tvaru písmene V. Žába je ve tvaru písmene V, kde se kolejnice liší do dvou směrů, sedí ve středu Y, zatímco čepel je součástí, která se pohybuje na obou stranách, aby se vozíky pohybovaly v jedné metodě nebo t

Čepel sestává z 2,2 metru dlouhého kusu úhlového železa s kolíkem svařovaným, což mu umožňuje otáčet. Dva kusy rovného baru byly pak svařeny s kolíkem, aby se žába. Dva kovové keře byly pak požadovány do dřevěného spáč, což umožňuje čepel otočit podle potřeby. Samotné kolejnice jsou poněkud ponořeny, jak je potřeba, stejně jako to, co je připevněno do pražců s šrouby, jakož i peprové kolíky.

Styl běží hladce, hodně k požitku [Tim]. Je to odstraněné vylepšení nad dřívějším stylem, který jsme se podívali na rok.

Je tu něco, co je v podstatě okouzlující o železnici vyvinuté s trochou mnohem více než dřevo, kov, stejně jako kladiva. Vidět bitový kamenný vůz běh dolů po kolejnicích do postele v pražcích je naprosto šťastný ve způsobu, který je těžké zcela vysvětlit. Video po přestávce.

[Díky Foley pro tip!]