0

4-balení Amazon Alexa a Google Assistant WiFi Smart Plugs za 28,79 $, pouhých 7,19 $ za kus

January 2, 2023

Můžete získat 4-balení inteligentních zástrček WiFi od Teckin, které jsou kompatibilní s Amazon Alexa a asistentem Google za pouhých 28,79 $. Jinými slovy, tyto zástrčky vám vrátí zpět 7,19 $ za kus. Není to zabijácká dohoda nebo co?

Inteligentní zástrčky jsou skvělým skákacím bodem pro každého jednotlivce, který se chce dostat do světa domácí automatizace, ale nechce to utratit velký. Pouhé připojení zařízení do inteligentní zástrčky promění v něco, co lze ovládat pomocí hlasu nebo aplikace, a to je docela úžasné. Ideální nyní lidé v Teckin používají čtyři ze svých inteligentních WiFi zástrček za pouhých 28 $.

Dotazná dohoda je pro 4-balení malých inteligentních WiFi zástrček, z nichž všechny budou spolupracovat s Amazon’s Alexa, Google Assistant a Internet Automation Outfit IFTTT. K provedení této práce není potřeba žádný rozbočovač a zástrčky podporují dálkové a hlasové ovládání spolu s časovači a plány pro ty, kteří mají rádi věci, které se každý den a takto vyplňují nebo vypnou.

Koupit: Smart Outlet pracuje s podporou Google Assistant, IFTTT a Alexa od Amazonu: 28,79 $ s kódem N6ET5WZ5 | Původní cena 34 $

Vzhledem k tomu, že tyto zástrčky jsou neuvěřitelně malé, nemusíte se starat o to, aby zabírali příliš mnoho místa a bránili dalším prodejnám. To není vždy případ některých jiných inteligentních zástrček, takže pokud máte nedostatek prostoru kolem výstupu, budou nejlepší pro uložení malého prostoru.

Právě teď tyto zástrčky jezdí vysoko v žebříčku prodeje Amazon a s 4,2 hvězdičkami z 5 z více než 200 recenzí zákazníků, lze říci, že jsou dobře přijímány.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone a iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další změny, o kterých potřebujete vědět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je aktuální stav?

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.