0

Dělat něco nádherného z rámování dřeva

March 22, 2022

právě tady v Hackaday, obvykle pokrývají věci, které mrknou, pípání, stejně jako někdy mohou dokonce snižovat. Nicméně, jméno webu je hackaday. Jsme chytrí, kteří jsou chytrí, opakovali věci novými způsoby, stejně jako nejvýrazněji slaví fascinující projekty. I když ne tradiční práce, která by milostila na titulní stránce, navrhli bychom, že tento noční stolek vyrobený z rámu rámování jasně patří.

Rámové řezivo je notoricky známý pro postižené, divné, stejně jako silně vázaný. Nejzávažnější výrobci nábytku zabraňují využívání cenově dostupných věcí, jakož i opt pro dražší tvrdší dřevo. Právě tady v USA přinášejí obrovské box hardware obchody cenově dostupné fast-pěstované měkké borovice, které má značné množství osnovného osnovy, stejně jako twist inherentní v lese. Proces získání přímo s pravými úhelními rohy je součástí i když byl řezán, vnitřní namáhání uvnitř dřeva se uvolní, vykreslení desky zkroucené, stejně jako opět v průběhu času. Timelapse proces hoblování, spojování, stejně jako řezání ve videu má téměř terapeutický prvek. Výsledky jsou dvě nádherné kusy užitečného nábytku, který by se podíval na dům ve většině pokojů.

Řemeslné zpracování patrné v rozvoji je pozoruhodné, nicméně působivější je proces přijetí cenově dostupných i nezpůsobilých materiálů, jakož i dělat něco krásného z nich. Možná, že pokud jste ovlivňováni, stejně jako rozhodnete se vytvořit svůj vlastní noční stolek tento víkend, můžete k němu přidat nějakou elektroniku citlivou na dotek. Video po přestávce.