0

Tato aplikace pro Android vám umožní sledovat okolí při poslechu hudby na vašich sluchátcích

January 3, 2023

Jednou z nevýhod využívání hlav/ušních telefonů je to, že když je nasadíte, ztratíte veškerou stopu (zvuk of the the the Sound of the the the the Sound O ) věci, které se kolem vás dějí. V přeplněné, hlučné atmosféře je to opravdu skvělá věc, ale když jste doma, kde je, mnohem častěji než ne, totální ticho, není.

Nová aplikace vyvolaná kolem hluku řeší tento problém zastavením hudby na vašem gadgetu Android, když detekuje dostatečně hlasitý hluk. Zkontrolujte to po skoku!

Z Google Play:

Nechte svůj telefon poslouchat, zatímco si můžete potěšit svou hudbu!

Kolem hluku vám umožňuje poslouchat hudbu (nebo si užít videa) a stále si být vědom vašeho okolí.

Aplikaci jsme zkontrolovali na Samsung Galaxy S II na IC Android 4.0.3 a také můžeme ověřit, že funguje tak, jak je inzerováno.

Nastavení je kolem hluku extrémně základní. Představení aplikace vám poskytuje hrst možností: režim pauzy pozastaví vaši hudbu, kdykoli je detekován hlasitý hluk, zatímco ji obnoví, od místa, kde se zastavil. Úroveň aktivace můžete nastavit přesunutím prstu (nebo jakýmkoli typem jiného materiálu pro kapacitní display) na něj a nakonec klepnutím začněte kolem zvuku.

Po nastavení začne kolem hluku naslouchat mikrofonu vašich sluchátka nebo mikrofonu vašeho zařízení Android pro hlasité zvuky. Pokud bude detekováno, přehrávání hudby bude pozastaveno a hlasitý hluk vám bude přehráván zpět. Kolem hluku pracuje s mnoha prominentními dostupnými hudebními aplikacemi, jako je PowerAmp, Uber Music, Winamp, Doubletwist. Stejně tak funguje s přehrávačem videa MX, takže i videa lze pozastavit!

Kolem hluku je nesmírně fascinující nápad a může být opravdu velmi prospěšný, pokud využijete sluchátka doma a chcete sledovat své dítě/psa, když vyžadují náležitou pozornost. Nabízí se v bezplatné verzi [Play Link] kromě pro verze [Play Link], aby podporoval návrháře a potěšil se v dalším „režimu ulice“.

Nezapomeňte si nechat pochopit, o čem věříte kolem hluku, tím, že zanecháte komentář na našem Facebooku i na stránce Google+.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Llama pro Android vám umožní nastavit profily na míru na základě umístění, WiFi, Datum i času

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro Android a podívejte se na mnohem více aplikací pro vaše zařízení Android.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.