0

Jelly Bean 4.1.2 Závěrečná aktualizace se zavádí pro Sony Xperia t Lt30p

January 6, 2023

Bylo docela nejisté a ohromující vidět vývojáři Sony Android, kteří veřejně vydávají aktualizaci alfa želé fazole pro Xperia T. Uživatelská zkušenost, hádejte, že žádný jiný OEM smartphonu neměl na mysli, nebo ano? Zatímco tato alfa rom byla zpřístupněna pouze vývojářům, zajišťovala správnou zpětnou vazbu a přesné zprávy o chybách. Nepochybně, tempo zpráv a jejich péče o to bylo dostatečně rychlé, aby bylo vydání otevřené a rozdávalo konečnou verzi těsně za týden, takže mi věřte, že se věci pohybují mnohem rychle. Nyní to bude perfektní způsob a vhodný čas, aby se společnost Sony opravila za jejich zpoždění.

Konečná verze zveřejněna je označena 9.1.A.0.489 běžící 3.4.0 jádro. Aktualizace se potvrdila, že se dostane do nizozemského regionu, zatímco některé další země- Německo, Francie, Saúdská Arábie a několik dalších údajně jsou v této aktualizaci. Vzhledem k tomu, že aktualizace dosud nebyla předpokládána, že zaručená země a regiony, zkusíte zjistit, zda je aktualizace již pro váš region/země, nebo ne.

Ukázali bychom vývojářům určitou vděčnost za vyřešení určité podpory. A mimo kurz! Očekáváme celosvětové vydání, Sony.

Zanechte prosím zpětnou vazbu o tom, co si myslíte? Bude aktualizace brzy po celém světě? Co víc očekáváte od kolegy vývojáře? Nebo jste již udělali tento skok do JellyBean s vlastními ROM, preferujete to samé před aktualizací zásob?