0

Nyní spusťte Android 5.0 Lollipop na Windows s AmiDuos v2.0

January 21, 2023

Amiduos je dobře známý pro svou virtualizaci operačního systému Android na platformě Windows OS. Amiduos byl založen na Android 4.2 Jelly Bean až donedávna, byl upgradován na V 2.0, který nyní podporuje Android 5.0.1 Lollipop. S verzí 2.0 přicházejí funkce, jako jsou 64bitové aplikace, umělecké runtime a lepší API a kompatibilita pro hardwarové funkce, jako je Bluetooth 4.0. Amiduos navíc podporuje Windows 7,8 a dokonce i poslední Windows 10.

AmiDuos nabízí uživatelům Windows skutečné virtuální zařízení pro podporu operačního systému Android, stejně jako byste spustili virtualizační software VMware pro spuštění Linuxu na platformě Windows. AmiDuos se integruje s virtualizačním hardwarem vašeho počítače Intel a nabízí vám s ním základní zážitek Android OS. S AmiDuos můžete nyní spustit Android 5.0.1 Lollipop a nainstalovat nejnovější aplikace pro Android Lollipop dostupné na trhu.

Amiduos je předinstalován s Amazon Appstore, ale můžete také nainstalovat obchod Google Play. Je kompatibilní s ARM V7, takže může také spustit mnoho populárních aplikací ARM. AmiDuos podporuje 3D zrychlení, takže můžete potěšit výjimečný herní zážitek v systému Windows. Využívá šoféry Windows OpenGL pro zlepšení rámcových frekvencí na podporu i nejvíce graficky náročných her.

AmiDuos nabízí kompletní zážitek z tabletu Android s podporou Multitouch a gest, jako je Pinch a Zoom, spolu s plnohodnotnou softwarovou klávesnicí. Sdílení souborů mezi Windows a Android je také podporováno v AmiDuos, takže můžete snadno sdílet obrázky, videa a hudbu mezi oběma režimy OS.

Chcete -li vědět, jak nainstalovat obchod Google Play na Amiduos nebo vědět, jak sdílet soubory mezi Android a Windows, podívejte se na oficiální stránku zde. Také znát klávesnice klávesnice zkratky pro ovládání AMIDUOS, dostat se na tento odkaz. Můžete také získat podporu kořenů pro Amiduos.

Amiduos je úžasný zážitek Android na platformě Windows. Dodává se však s cenou. Můžete získat 30denní zkušební verzi zcela zdarma a verzi Lollipop si můžete zakoupit za 15 $ a želé fazole za 10 $. Pokud jste již zakoupili AMIDUOS, můžete software upgradovat zdarma. Získejte stahování ze sekce stahování.

Stahování

Stáhnout | Amiduos

Stáhnout | Google Play obchod