0

Sleva Apple Valentýna začíná špatnou hříčkou

August 4, 2023

„Láska je ve vzduchu“ je populární fráze a ta, kterou pravděpodobně budete slyšet ad nauseam, když se blížíme v den Valentýna v polovině příštího měsíce . Apple se přirozeně snažil zavázat k tomuto krátkému období nákupu dárků a s tím, že iPad vzduch patří mezi jeho marquee produkty, využil toto věrné staré přísloví ve svůj prospěch. Ale zatímco, jak společnost uvádí na propagační vstupní stránce, „Láska je ve vzduchu“ (jako je iPad Air .. Geddit?) Nové a vysoce vyhledávané zařízení. Přesto existuje spousta dárků láskyplně ručně vybraných společností ovoce (viz, všichni můžeme dělat špatné hříčky), a pokud máte pocit, že se s tímto Valentýnem zacházíte s tímto valentem, Apple se vás snaží navíjet .

Jak jsme se dozvěděli z včerejšího příjmu, který viděl Apple zveřejnit některá rekordní čísla po dobu prázdnin, jeho zařízení jsou velmi žádaná, ale pokud jste náhodou v honbě za nový iPhone nebo iPad pro vás nebo někoho jiného a očekávat očekávání a očekávat Úspora, budete zklamáni. Ve skutečnosti, kromě Black Friday, Apple nikdy nepoužívá slevy na svých bestsellerech, takže tento den svatého Valentýna budete muset vyrobit s placením plnohodnotných za některé z navrhovaných dárků společnosti.

Ačkoli pár sluchátek Jaybird Bluebud X nekřičí přesně „romantické gesto“, existuje spousta doplňků a periferií, které by vaše významné jiné mohly ocenit, včetně auta Anki Drive a nesmírně populární Nike+ Fuelbands.

Fuelband, i když funkční i trendy díky množství barev, které jsou nyní k dispozici, může otočit jeden ze dvou způsobů, pokud jde o příjem, takže budete muset posoudit, zda se jedná o správný dárek na Valentýna v závislosti na tom, pro koho se dostáváte. Koneckonců, nákup produktu souvisejícího s fitness pro někoho by mohl být nesprávně vykládán, protože naznačuje, že musí cvičit, takže nezapomeňte provést ideální volání, pokud chcete, aby den Valentýna běžel hladce!

Pokud máte pochybnosti, vaše místní čerpací stanice vás určitě zachrání některými krásnými, napůl mrtvými květinami naplněnými benzínem. Ale pokud chcete vyvinout něco úsilí, zkontrolujte nejvyšší dárky Valentýna společnosti Apple v internetovém obchodě Apple.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.