0

Stáhněte si tapety Sony Xperia Z a také vyzváněcí tóny

August 28, 2023

The Sony Xperia Z, nová vlajková loď výrobce, byla prohlášena za nejlepší smartphone na CES 2013. A proč ne, gadget by měl mít chválu za jeho přitažlivost za jeho přitažlivost stejně jako extravagantní specifikace. Před několika dny jsme objevili jedinou únikovou tapetu z Xperia Z, ale tehdy jsme to nezveřejnili. Nyní však máme z telefonu celkovou sadu tapet zásob.

Ve skutečnosti existují dva druhy tapet v balení ve stejném čísle- na úseku je použito 7 tapet, které mají být použity na zámku. Obě sady byly vytvořeny tak, aby byly použity s určitým barevným stylem na Xperia Z. Takže vyberete jedno pozadí pro úvodní obrazovku a také nastavíte odpovídající tapetu na zámku. Větší tapety mají velikost 1440 x 1280 pixelů, zatímco pro zámku jsou 720 x 1280 px. Netřeba dodávat, že všechny tapety mají vysokou kvalitu a vypadají ohromující.

Kromě tapet na zásoby z telefonu máme také původní vyzvánění Xperia Z a také pro vás oznámení. Několik z těchto tónů je opravdu hluk tak dobrý. Stáhněte si všechny vyzváněcí tóny, alarmové tóny a oznámení se objeví níže.

Stahování:

Xperia z Stock Wallpapers.zip | Zrcadlový odkaz

Xperia z Stock vyzvánění a oznámení zvuky.zip | Zrcadlový odkaz

Společnost Xperia Z Launcher (2.0,5b), stejně jako widgety (není nutný kořen)