0

Apple poskytuje zcela bezplatnou výměnu videokamery na vadných jednotkách iPhone 6 Plus, zkontrolujte, zda je vaše způsobilé

August 6, 2023

Apple právě představil program náhrady videokamery pro iPhone 6 Plus ‘v souladu s potvrzeními, které některé gadgety nabízejí od září 2014 Stejně jako leden 2015 mají v modulu videokamery vadný prvek, který má za následek rozmazané fotografie.

Na nedávno publikované stránce podpory Apple odhalil, že pouze malá část gadgetů v určité odrůdě sériového čísla je ovlivněna touto vadnou komponentou. Stížnosti jednotlivců iPhone 6 Plus se začaly vynořit již v září loňského roku, kdy videokamera telefonu vytvářela některé neuvěřitelně rozmazané fotografie.

“Pokud váš iPhone 6 Plus vytváří rozmazané obrázky a spadá do způsobilého rozsahu sériových čísel, Apple nahradí fotoaparát ISIGHT vašeho zařízení, zcela zdarma,” říká Apple na své speciálně vyrobené podpůrné stránce. Aby byl Apple způsobilý pro tuto zcela bezplatnou náhradu, chce, abyste uspokojili dvě podmínky; Váš iPhone by měl vytvářet rozmazané fotografie a měl by také podzim v rozsahu sériového čísla.

Jednoduše přejděte do svého sériového čísla v poli uvedeném na stránce podpory (odkaz dole) a také stiskněte tlačítko Odeslat, abyste zkontrolovali vaši způsobilost. Vaše sériové číslo můžete objevit z Nastavení> Obecné> About.

Nezapomeňte si také vybrat svou zemi místa, protože to ovlivní volby, která získáte. Obvykle, pokud je identifikován způsobilý pro výměnu, můžete se vydat na nejbližší dodavatel služeb Apple nebo Apple Retail Store. Navíc můžete umístění kontaktujte nás na Apple Technical Support a ještě více podrobností.

Zdá se, že problém je spojen s využitím komponenty stabilizace optického obrazu, která není přítomna v menším iPhone 6, stejně jako takový, jako takový nezkušeno z jakéhokoli typu takového problému. Co když však váš iPhone 6 Plus spadá do tohoto rozsahu sériového čísla a vaše videokamera funguje dobře? Existuje možnost, že by se tento problém mohl v budoucnu prokázat. Naštěstí si to Apple také uvědomuje, stejně jako takové, také specifikuje, že „program pokrývá dopad na kamery iPhone 6 Plus iSight po dobu 3 let po prvním maloobchodním prodeji jednotky.“

Uvítací přemístění skutečně, které překvapivě přichází prakticky měsíc předtím, než Apple představí své nové iPhone 6 a iPhone 6s plus s novým procesorem Apple A9, 2GB RAM, 12MP kameru, Force Touch, mimo jiné.

(Zdroj: Apple)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.