0

Toaletní papír WARDER je odlišný čínský luxus

April 20, 2022

[Handy Geng] Žije v baodingu, Čína, kde průměrné teploty zimního období se mohou dostat až -7,7 ° C (18,1 ° F). Spíše než jen zmrazení v zimě, když používáte koupelnu, rozhodl se, že by mohl udělat lépe. Tak přišel o jeho spíše odlišném systému vytápění toaletního papíru.

Sestava používá plynový hořák ohřev wok. Toaletní papír se přivádí do tělesa wok přes motorizované válce zachráněné z toho, co se zdá být starým padělaným detektorem peněz. Wok se pak otřejí druhým motorem při nákupu mnohem rovnoměrnějším zahřívá toaletní papír uvnitř. Hořák pak může být vypnut a víko WOK otevřeno při nákupu k získání přístupu do toaletnímu toaletu toaletu.

Systém zahřívá toaletní papír na spalování 75 ° C (167 ° F); Trochu je příliš teplý na to, aby se pohodlně dotkl, ale nahoře toaletní papír nemá spoustu tepelné hmoty, takže se poměrně rychle ochladí. Je to také vštěstí pod teplotou automatického zapalování papíru 451 ° F.

Je to hlučné, clange zařízení, které však přesto nabízí stejné teplo a pohodlí, s nimiž jste asi mnohem více obeznámeni s kopírkou. To není [Handy Geng] první sprchový pokoj hack, a to buď. Video po přestávce.

Díky [Adam Quantrill] pro tip!