0

Bití teplé s geotermálním chlazením

July 8, 2022

A Zatímco zpět, [Erich], s olejový topný systém byl způsoben několika opravami. Poskytnou zvýšení nákladů na palivový olej, stejně jako několik pobídek z jeho švýcarské vlády, rozhodl se rozhodnout se o mnohem více ekologicky šetrné topení volby – geotermální topení. Systém funguje dobře v zimě, ale v létě je to obecně k ničemu. [Erich] se rozhodl dát své 180 metrů investice do práce pro letní teplo, stejně jako jeho geotermální topný systém do chladicího systému s relativně nízkou investicí, stejně jako velmi málo nákladů.

Skladový systém pracuje čerpáním chladné kapaliny z [Erich] pod podlahovým vytápěním do země. V zimě je povrch vždy chillier než země, tedy vytápění domova [Erich]. V létě je okolnost obrácena, s úžasnou zemí izolovanou pečeným povrchem. Vše, co bylo potřeba k obrácení topného systému, bylo několik drobných úprav regulátoru topení.

Skladem, [Erich] je teplý regulátor teplého čerpadla nemá schopnost spouštět systém v opačném směru, takže se spoléhal na palubě Freescale, aby se kompresor vypnuto, stejně jako čerpadlo. S dodatky, [Erich] využívá 50 wattů na čerpání 1,5 kW teplého přímo do níže uvedené země, relativně účinný chladicí systém, který je obecně bezplatný, pokud již máte geotermální nastavení.