0

Google oznamuje Pixel Watch s vestavěnou Fitbit

September 10, 2022

Google dnes oznámil vůbec první Watch Pixel Watch, který je nositelný, který si půjčí část technologie od Fitbit a staví ji za paywall.

Ale může tu dost i pro ty, kteří nechtějí utrácet peníze navíc.

Nové hodinky Pixel, které byly původně náhled na Google I/O v květnu, představí 41mm kruhový design s pouzdrem o tloušťce 12,3 mm. Nepřirozený displej nechodí až k okrajům pouzdra a zanechává to, co je rozhodně větší rámeček, než se nám mohlo líbit. Přesto tmavší tváře hodinek pravděpodobně způsobí, že tento rámeček bude vypadat menší, než ve skutečnosti je.

Pokud jde o samotný případ, je vyroben z recyklované nerezové oceli a přijde ve třech barvách; Matte černá, leštěná stříbro a leštěné zlato. Všechno je to spíše křivé a například vypadá velmi odlišně od Apple Watch.

Pokud jde o senzory, je přítomna a správná funkce obvyklá funkce kyslíku a EKG v krvi, zatímco Google říká, že sledování srdeční frekvence je super přesné a je založeno na Fitbit Tech. Když už mluvíme o Fitbit, existují některé funkce, které vyžadují prémii Fitbit, přičemž Google říká, že lidé „získají hlubší informace a přístup k funkcím, jako je denní skóre připravenosti, takže víte, kdy ve svém tréninku vyjít nebo upřednostňovat odpočinek.“ Kupující hodinek budou také těžit z „více než 1 000 tréninků a 400 relací všímavosti“.

Nové hodinky Pixel začíná od 349 $ pro model WiFi, zatímco verze LTE bude stát 399 $, i když budete také potřebovat celulární plán. Můžete si předobjednat hodinky Pizel od dnešního dne a bude spuštěno 13. října.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejné spuštění blížící se

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.