0

Elektromechanický lunární lander

July 20, 2022

Jeden z rozboušených hitů 1970 Arkády bylo Atariho lunární lander. Přistávací plavidlo na oběžné dráze kolem Měsíce by pomalu sestřeli směrem k povrchu, stejně jako s myšlení, stejně jako tahové kontroly, který měl hráč cílem je bezpečně přivést do země. Mnozí čtvrtina by byla nalita do slotu vzrušenými hráči, kteří chtějí prokázat svou vhodnost pro službu astronautů.

Bylo to pro tuto hru, že [Chris Fenton] se otočil, když hledal motivaci pro interaktivní show Nycresistor 2016, stejně jako výsledek byl lunární landerovou hru s rozdílu, ve které hrála byla přijata s fyzickým landerem as stejně jako lunární povrch. V této situaci je Měsíc v zájmu zájmu papíru-mâche-pokryté nafukovací míč, stejně jako lander je 3D tištěný design na konci olověného šroubu. Správa je poskytována Arduino, s hrubým faksimile původní správy panelu, stejně jako sada mikrospínačů na konstrukci, aby bylo možné nehodu nebo bez rizika přistání.

Výsledkem je překvapivě hravá hra, jak je vidět z videa pod přestávkou.

V průběhu let jsme vám přinesli více než jednu lunární hru Lander. Tam byl tento pozemek všech herních trajektorií pořízených na soukromém kabinetu a další význam pro tento projekt a další fyzickou verzi hry.