0

Elon Musk věří, že Tesla by mohl stát více než jak Apple, tak i Aramco Integrated

December 16, 2022

generální ředitel Tesla Elon Musk uvádí, že jeho podnikání by mohlo mít brzy více než Apple. Zpráva přichází, když se firma připravuje na tlak s odkupem akcií 5 až 10 miliard dolarů.

Společnost Tesla včera vydala své peněžní výsledky ve čtvrtém čtvrtletí 2022, přičemž podnikání chybělo očekávání příjmů – stále však zvládne očekávání z hlediska výdělků.

Zprávy nebyly investoři dobře dostanou a akciový trh nebyl v posledních měsících dobrým přítelem Tesly, zejména na zadní straně nekonečného výkupu Twitteru Muska.

Po telefonickém hovoru výdělku Tesla uspořádal konvergenční telefonní hovor s analytiky a také na Musk, aby se pokusil uklidnit všechny. Plán zpětného odkupu akcií byl během tohoto hovoru ověřen, zatímco Musk pokračoval v tvrzení, že když uvedl, že věří, že je možné, aby Tesla měla hodnotu více než Apple – v té době v hodnotě 700 miliard dolarů.

Nyní však uvádí, že to reviduje.

Nyní jsem z hlediska, že můžeme výrazně překonat současný tržní čepice Apple. Vidím cestu, aby Tesla měla hodnotu více než Apple a také dohromady Saúdské Aramco.

To je spíše pojistný nárok za předpokladu, že Apple má hodnotu 2,3 ​​bilionu dolarů a Saúdské Aramco má hodnotu ještě jeden 2 biliony dolarů. Electrek poznamenává, že Musk také zaměřil pravdu, že navzdory hrozbě ekonomického poklesu může jeho podnikání příští rok produkovat „smysluplné hotovosti“.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 / iPados 16.1 RC OTA Profil

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.3 na iPhone a aktualizaci stavu iPad

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.3 Soubor profilu OTA, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.