0

Zde je několik externích klávesových zkratek pro váš iPad, které pravděpodobně nevíte o [videu]

March 4, 2023

s nedávným oznámením povrchu Microsoft, trh tabletů se začíná trochu zahřívat s povrchem představujícím Co by mohlo být klasifikováno jako první reálný konkurent iPad. Dokud nebude odhalena oficiální cena, úplné specifikace a strategie uvolnění pro nejnovější hardware společnosti Redmond Company, bude obtížné skutečně posoudit, zda by se Apple měl zabývat, ale přinejmenším to představuje skutečný test dominance na trhu iPadu.

Ačkoli Steve Ballmer a posádka Microsoft se nestali do plně technických a cenových specifikací svého nového gadgetu, bylo jasně zřejmé, že jedním z aspektů povrchu, který chtěli tlačit na spotřebitele, byl neuvěřitelně tenký ochranný kryt, který se také zdvojnásobil jako vstupní zařízení, protože obsahuje plně funkční klávesnici na zadní straně. Přestože Apple představil svůj magnetický inteligentní kryt vedle uvolnění iPadu 2, nepřibližuje se k odpovídajícímu krytu povrchové klávesnice společnosti Microsoft, ačkoli bychom neměli zapomenout na skutečnost, že majitelé iPadu mají možnost připojit bezdrátové klávesnice k jejich iPad prostřednictvím proprietární technologie Bluetooth.

Jako vstupní médium funguje připojená externí klávesnice Bluetooth velmi dobře, ale dělá věci trochu náročné, pokud jde o skutečně navigaci kolem iPadu. Povrch se tento problém snadno obchází tím, že uživateli nabídne podložku stopy, která je součástí samotného krytu, ale bohužel to není případ iPadu. Naštěstí vše není ztraceno, protože se zdá, že uživatelům je nyní k dispozici řada zkratky nezdokumentovaných klávesnic, které vytvářejí pomocí klávesnice Bluetooth s iPadem trochu chutnějším.

Poměrně málo z dostupných zkratky klávesnice je skutečně zveřejněno a bude velmi známé těm, kteří často využívají připojenou klávesnici. Příkladem z nich by mohlo být stisknutí Ctrl+Alt+S, aby umlčilo funkci hlasu nebo Ctrl+Alt+H, aby napodoboval stisknutí tlačítka domů. Pro ty, kteří rádi vstupují do světa neznámého, stisknutím tlačítka CMD+Shift+napodobuje na obrazovce přejetí čtyř prstů a přepne do další aplikace v přepínači. Na druhou stranu toho stisknutím tlačítka CMD+proveďte opak a vrací se zpět k původní aplikaci, zatímco vlevo+vpravo rychle následuje možnost+Left/Right vám umožňuje procházet zakotvené položky.

Vystavení těchto několika zkratky nezdokumentovaných klávesnice nebude přesně způsobit pomocí externí klávesnice zcela bezproblémový zážitek, ale doufejme, že věci budou pro ty, kteří tuto funkci potřebují, o něco méně problematické.

(přes taofmac)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.