0

Nechte Roborock S4 vyčistit podlahu za pouhých 299 $ dnes

February 16, 2023

, nikdo nemá rád vysávání jejich podlah. To je jen fakt života a kdokoli, kdo říká, že jinak je prostý starý špatně. Takže když se o to postará o něco jiného, ​​je to úžasné zlepšení kvality života, přičemž Roborock S4 se o to může postarat s 25% úspornou nejlépe.

Normálně by robotové vakuum Roborock S4 prodalo za přibližně 400 USD. Pokud však zadáte náš speciální slevový kód, když zkontrolujete, že cena bude snížena o obrovské 25%nebo 100 USD. Nemusíte zde opírat žádné slevové kupóny na stránce, nezapomeňte zadat tento slevový kód, když se odhlásíte.

Koupit: Robot Robot Robot Vacuum od Amazonu: 300 $ s kódem Roborocks45 | Původní cena: 400 $

Ať už čistíte vlasy z koberce nebo vyzvednete ty kokosové objevy, které vaše dítě kleslo, Roborock S4 bude mít záda. A být schopen to vyzvednout za pouhých 399 $ je opravdu třešnička na dortu.

S mapováním v reálném čase, které je přesné pro několik centimetrů a sacího hodnocení 2 000PA, bude toto vakuum robotů čistý v žádném okamžiku.

V době psaní má toto vakuum robotů prakticky 1300 recenzí na Amazonu. Tyto recenze mu dávají průměrné hodnocení 4,5 hvězdiček z možných pěti, což je skvělý výsledek bez ohledu na to, jak jej krájíte.

Nevíme, jak dlouho můžeme očekávat, že tento slevový kód bude fungovat, takže brzy získáte nákup. A znovu nezapomeňte zadat náš speciální slevový kód, když se také odhlásíte.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si odkazy iOS 14 Beta 1 IPSW a nainstalujte na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 14 beta 4 datum vydání ke stažení: Zde je kdy očekávat

Stáhnout: iOS 14 Beta 4 IPSW odkazy, iPados 14 Beta 4 vydáno

IOS 14 Beta 4 OTA profil ke stažení vydané bez účtu Dev, zde je návod, jak to získat

Útěk z vězení iOS 13.6 Pomocí checkra1n, tady je, jak

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, mnohem více pomocí UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 13.6 Final IPSW odkazy, aktualizace OTA vydaná pro iPhone a iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.