0

Nejnovější benchmarky iPhone 6 porovnávají vlajkovou loď Apple s těmi Samsung a také s HTC

February 26, 2023

iPhone 6 a iPhone 6 Plus jsou dvě nejoblíbenější témata na mobilním trhu ideálu nyní, stejně jako jediná legitimní metoda Abychom zjistili výkon reálného světa zařízení, je využít jej po trvalou dobu, my jako Geeks nemůžeme odolat trochu benchmarkovému testu nebo dvěma. Dnes fascinující nová sada benchmarků zasáhla blogosféru, která postavila dva nové iPhony proti sobě, kromě srovnání s předchozími iPhony a také pro smyslu pro perspektivu, statistiky také zahrnují některé benchmarkové výsledky shromážděné ze současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného, ​​současného. soupeření špičkových chytrých telefonů.

Benchmark testy nám umožňují posoudit výkon zařízení založenou čistě na číslech, přesto však čísla často nelžou, OEM byli chyceni, aby se snažili vybavit gadgety, aby se ujistili, že se při zkoumání ukáže mnohem příznivěji. Po v loňském roce se zdá, že takové návyky byly zmírněny, a tak doufejme, že níže uvedené měřítka odráží skutečný výkon.

Lidé v Imore uvádějí iPhone 6 a iPhone 6 Plus s jejich tempo, a to společností GEEKBENCH 3, jakož i v testech s jedním jádrem, zjistili, že oba jsou o 15 procent rychlejší než iPhone 5s. To nemusí být nutně nic, co by se mělo dostat do extatiky, nicméně je to uspokojivá rána, a přestože iPhone 6 Plus skóre skóre o něco vyšší než model 4,7 palce, rozdíl je jak zanedbatelný, tak bezvýznamný vůči obecnému individuálnímu zážitku .

Jak si všimnete, skutečný skok přišel s iPhone 5S, který minulý rok přinesl 64bitový Apple A7. Zvýšení rychlosti 5s nad iPhone 5 bylo téměř 100 procent, stejně jako tak, zatímco Apple jem jemnou A8 SOC nyní takto na 1,4 GHz na jádro než 1,3 GHz A7, skok v rychlosti není tak ostrý.

Jednojádrový výkon dvou nových iPhonů je velmi pozoruhodný pro zbytek pole a zaznamenává řadu set bodů před Moto X (2014), Galaxy S5 a také HTC One M8, zatímco téměř zdvojnásobí jednojádro Výkon Nexus 5. Ve vícejádrových testech to prohraje pouze vlajkovou loď Motorola, což naznačuje, že pokud jde o výkon zpracování, iPhone 6 a iPhone 6 Plus jej mohou smíchat s tím nejlepším z nich z nich .

Další testy výkonu GPU / JavaScript byly objeveny, když znovu, že iPhone 6 a 6 plus jsou obecně podobné výkonu, i když v číslech má plus menší výhodu. Kompilace benchmarků rovněž naznačuje, že iPhone 5s, pokud jde o rychlost / sílu, není tak daleko za svými dvěma nástupci a také zůstává powerhouse člena rodiny, a to i přesto, že v pořadí klouzání padla.

(Zdroj: Imore)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iPhone 6, stejně jako iPhone 6 Plus, rozbíjí konkurenční chytré telefony v benchmarkových testech

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.